piątek, 12 kwietnia 2019 10:38

Tego jeszcze nie widzieliście! One zmieszczą się tylko w Tauron Arenie

Autor Mateusz Łysik
Tego jeszcze nie widzieliście! One zmieszczą się tylko w Tauron Arenie

Wędrówki z dinozaurami – spektakularne widowisko powraca! Przedstawienie widziało już ponad 9 milionów osób w przeszło 250 miastach na całym świecie. Na własne oczy można zobaczyć w Tauron Arenie Kraków najwspanialsze stworzenia, które zamieszkiwały Ziemię. Spektakle odbędą się 11, 12, 13 i 14 kwietnia

Widowisko zostało wyprodukowane przez Global Creatures. Produkcja przedstawienia warta jest ponad 20 milionów dolarów. Jest to największy i najlepszy pokaz dinozaurów na świecie wyprodukowany przy użyciu nowoczesnej technologii. Znani na całym świecie projektanci, w ścisłej współpracy z naukowcami, stworzyli 18 dinozaurów o naturalnych rozmiarach, w tym stegozaura, raptora i przerażającego tyranozaura!

Widzowie będą mieć możliwość podziwiania historii dinozaurów, które żyły nawet ponad 200 milionów lat temu, m.in. podczas wędrówki kontynentów. Podczas show zobaczymy stworzenia żyjące głównie w epoce triasu i epoce jurajskiej.

Podczas show poznamy dziewięć gatunków dinozaurów. Spektakl opowiada o życiu tyranozaura, terrorze na prastarych terenach, a także o plateozaurze i lilienszternie z okresu triasu, stegozaurze i allozaurze z okresu jurajskiego oraz torozaurze i utahraptorze ze wspaniałej epoki kredowej. Największy z nich, brachiozaur, ma 11 metrów wysokości i mierzy 17 metrów od nosa do ogona. Pracę na przygotowaniem takiego giganta trwały rok i wykonywał je zespół 50 osób - w tym inżynierowie, producenci, specjaliści od skór, artyści, malarze oraz eksperci od animacji.

Bilety do nabycia na stronie www.LiveNation.pl

Rozmawiała Natalia Stępień

Rozmowy na Rękawce - najnowsze informacje