czwartek, 11 maja 2023 10:05

Tego nie można przegapić! Kinowe hity w Sułkowicach

Autor Artykuł sponsorowany
Tego nie można przegapić! Kinowe hity w Sułkowicach

15 maja w Sułkowicach na najnowsze hity kinowe zaprasza Bezgotówkowe Kino Objazdowe Fundacji Polska Bezgotówkowa. Widzowie zobaczą najciekawsze produkcje filmowe dla dzieci i dorosłych, a przedsiębiorcy będą mogli podpisać umowę na instalację terminala płatniczego na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Bezgotówkowe Kino Objazdowe, na które zaprasza Fundacji Polska Bezgotówkowa w tym roku odwiedzi m. in. Kilkanaście miejscowości w całej Polsce. Będzie też w Sułkowicach. Przez cały dzień na dużym ekranie będzie można zobaczyć najnowsze premiery kinowe m.in.: „Air”, „Skołowani”, „Filip", „Prawdziwe życie aniołów”, a dla najmłodszych „Szczęście Mikołajka" „Wróżka Zębuszka i „Kici Kocia mówi: Dzień dobry!”.

Zniżki dla płacących bezgotówkowo

Ci, którzy kupią bilety na seanse stronie internetowej www.filmowobezgotowkowo.pl  lub kartą, telefonem czy za pomocą zegarka w kasie kina oraz w barku kinowym, otrzymają 10-procentową zniżkę na bilety i zestawy kinowe. Promocja jest zachętą do używania kart płatniczych i wdrażania w życie hasła: Żyj filmowo, płać bezgotówkowo! Na dodatkowe zniżki mogą też liczyć grupy zorganizowane, studenci i seniorzy.

Z myślą o przedsiębiorcach

Pokazom kinowym towarzyszyć będzie skierowana do przedsiębiorców akcja informacyjna na temat płatności bezgotówkowych oraz programów wsparcia dla przedsiębiorców, które realizuje Fundacji Polska Bezgotówkowa. Przed ośrodkami kultury w każdej odwiedzanej miejscowości stanie nowoczesny kamper, w którym będzie funkcjonować mobilne biuro Fundacji. Każdy właściciel firmy, który zostawi tam swoją wizytówkę, otrzyma voucher na gratisowy popcorn. Będzie mógł również od razu skorzystać z Programu Polska Bezgotówkowa, podpisując umowę na bezpłatną instalację terminala płatniczego i pokrycie kosztów jego użytkowania przez pierwsze 12 miesięcy lub do osiągnięcia obrotu na poziomie 100 tys. zł.

Ceny biletów: normalne 20 zł, ulgowe 18 zł, grupowe 16 zł
Bilety do kupienia na stronie www.FilmowoBezgotowkowo.pl
Polub nas na Fecebooku @FilmowoBezgotowkowo
Więcej informacji o Fundacji na: www.PolskaBezgotowkowa.pl i www.GotowiBezgotowkowi.pl

Organizator: Outdoor Cinema
Partner strategiczny: Fundacja Polska Bezgotówkowa
Agenci rozliczeniowi: Elavon, eService, Fiserv, PayTel, PeP, Worldline
Partner: KoKo Kamper

Myślenice - najnowsze informacje

Rozrywka