czwartek, 7 października 2021 07:17

Ten film stał się hitem internetu. Niedźwiedź znalazł kamerę GoPro i …

Autor Aleksandra Tokarz
Ten film stał się hitem internetu. Niedźwiedź znalazł kamerę GoPro i …

Żyjący w lasach w Wyoming w Stanach Zjednoczonych niedźwiedź znalazł leżącą w śniegu kamerę GoPro, włączył ją i … nagrał się. Film z udziałem zwierzaka stał się hitem internetu.

Leżąca w śniegu kamera GoPro stała się obiektem zainteresowania niedźwiedzia. Zwierzę myślało zapewne, że może ją zjeść, jednak podczas prób kamera została włączona i uwieczniła to, co działo się dalej.

Na filmie widać między innymi zęby i paszczę niedźwiedzia … od środka! Po kilku minutach zabawka znudziła jednak drapieżnika, który ją porzucił. Kilka miesięcy później kamerę znalazł jeden z myśliwych, który uruchomił ją, chcąc sprawdzić czy wciąż działa. I działała. A na niej właśnie to nagranie.

Z poprzednich nagrań wynika, że ktoś zgubił kamerkę podczas jazdy na skuterze śnieżnym. Zwierzę odnalazło ją po czterech miesiącach.

- To bez wątpienia najbardziej szalona rzecz, jaką kiedykolwiek znalazłem - komentuje w mediach społecznościowych znalazca.

Last week when I was up archery hunting, I stumbled across a GoPro that was lost while snowmobiling. When I got back to camp I charged it up and couldn't believe what I saw. After four months of it sitting there, a big old black bear found it and not only managed to turn it on but also started recording himself playing with it. Hands down the craziest thing I've ever found! (For licensing or usage, contact: licensing@viralhog.com)

Opublikowany przez Dylana Schilta Wtorek, 21 września 2021

inf. RMF FM/Onet, fot. YouTube/screen

Europa i świat

Europa i świat - najnowsze informacje