czwartek, 23 lutego 2023 07:39

To będzie niezwykła noc. Filipek wystąpi w Krakowie!

Autor Patryk Trzaska
To będzie niezwykła noc. Filipek wystąpi w Krakowie!

Filipek wyrusza w wyjątkową trasę! W ramach "Gry na Emocjach 2" artysta już 9 marca wystąpi w krakowskim Klubie Studio. Ilość biletów na koncert artysty znanego m.in. z przeboju "Mała S" jest mocno ograniczona.

Gra na Emocjach 2 obędzie się już 9 marca w Klubie Studio (Witolda Budryka 4 w Krakowie). Na scenie zobaczymy Filipka, którego przeboje notują setki tysięcy odtworzeń. Artysta jest znany z takich przebojów jak m.in. "Mała S (prod. KOFEINA)", "Nie chcę wiedzieć" (prod. Jonatan) – Filipek ft. Ruskiefajki, czy SINUSOIDA (prod. Druid) – Filipek ft. NEL. Jest on również znany ze swoich występów na galach Federacji FAME MMA.

Koncert rozpocznie się o godzinie 21:00, jednak bramki będą otwarte już od 19:00. Cena biletu to 49 złotych (cena obowiązuje do końca lutego). W drugiej puli będzie to 59 złotych, a w dniu wydarzenia 70 złotych. Każdy ma też możliwość zakupu biletu VIP, który umożliwia udział w próbie dźwięku, spotkanie przed koncertem, zdjęcie z Filipkiem przed występem bez stania w kolejce oraz plakat w formacie A3 z podpisem, jednak co warto zaznaczyć, ilość biletów jest mocno ograniczona.

Bilety na wydarzenie można kupić: https://stage24.pl/events/filipek-klub-studio-819

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/945931260119435

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka