czwartek, 23 maja 2024 12:12

To, co spotkało 4-latkę przed śmiercią, jest szokujące. Podano wyniki sekcji zwłok

Autor Katarzyna Jamróz
To, co spotkało 4-latkę przed śmiercią, jest szokujące. Podano wyniki sekcji zwłok

W środę (22 maja) w Zakładzie Medycyny Sądowej w Krakowie odbyła się sekcja zwłok małej Hani. Prokuratura ujawniła, że przyczyną jej śmierci było utonięcie. Do zabójstwa dziewczynki przyznała się matka dziecka.

Wstępne wyniki sekcji zwłok wykazały, że przyczyną śmierci 4-letniej dziewczynki z Zagórzan (powiat gorlicki) było utonięcie. Wynik ten jest zgodny z wersją, jaką podczas przesłuchania przedstawiła matka dziecka. 40-latka usłyszała już zarzut zabójstwa – kobieta przyznała się do winy. W czwartek (23 maja) sąd ma podjąć decyzję w sprawie tymczasowego aresztu dla 40-latki. Kobiecie grozi od 10 lat pozbawienia wolności do dożywocia.

Rodzinna tragedia w Zagórzanach

Przypomnijmy, do tragicznego zdarzenia doszło w poniedziałek (20 maja) w miejscowości Zagórzany znajdującej się w powiecie gorlickim. Jeden z członków rodziny, który chciał wejść do domu, zauważył przez okno dwie ranne osoby. O sytuacji natychmiast powiadomił służby, które do mieszkania weszły siłowo. Niestety mimo wysiłku ratowników, życia 4-letniej Hani nie udało się uratować. Jej matka trafiła do szpitala.

Źródło: Onet
Fot. Ilustracyjne/Policja

Wcześniej o sprawie pisaliśmy tutaj:

Rodzinna tragedia w Zagórzanach. Nie żyje 4-letnie dziecko. 40-latka w szpitalu
Do tragicznego zdarzenia doszło w poniedziałek (20 maja) w miejscowości Zagórzany znajdującej się w powiecie gorlickim.

Gorlice - najnowsze informacje

Rozrywka