wtorek, 11 stycznia 2022 17:50

Nowy Sącz: Dachował samochód, w środku było dziecko [ZDJĘCIA]

Autor Katarzyna Jamróz
Nowy Sącz: Dachował samochód, w środku było dziecko [ZDJĘCIA]

Około godziny 9, na ul. Barskiej w Nowym Sączu doszło do wypadku. Dachował samochód osobowy marki ford, którym jechała matka z dzieckiem. Ze względu na usytuowanie pojazdu ruch na drodze był utrudniony.

Dzisiaj (11.01) przed godziną 9, Zastępy z JRG nr 1 w Nowym Sączu zostały wezwane do działań w Nowym Sączu na ulicę Barską. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że pojazd znajdował się na dachu zajmując jeden pas jezdni. Samochodem oprócz kierującej podróżowało również dziecko.

–Kierująca opuściła pojazd przed przybyciem zastępów straży nie odnosząc widocznych obrażeń i nie uskarżając się na żadne dolegliwości. Z Forda nie nastąpił wyciek płynów silnikowych. Na miejscu była karetka pogotowia ratunkowego, policja oraz rodzina kierującej, która poinformowała, że dziecko zostało zabrane z miejsca zdarzenia przez członka rodziny kierującej

– poinformował dyżurny ruchu Komendy miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Na miejsce zdarzenia wezwano lawetę, która zabrała leżący na dachu pojazd. Działania zastępów straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz wahadłowym kierowaniu ruchem. Po wykonaniu badań kierująca pozostała na miejscu zdarzenia. Działania strażaków trwały pół godziny.

Inf./Fot.: PSP Nowy Sącz

Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje