sobota, 30 października 2021 15:43

Żabno: Atak maczetą na stacji paliw! [WIDEO]

Autor Tomasz Stępień
Żabno: Atak maczetą na stacji paliw! [WIDEO]

Do szokujących scen doszło na stacji paliw w Żabnie w powiecie tarnowskim. Mężczyzna z maczetą zaatakował siedzących w samochodzie pasażerów. Kierowca, chcąc się ratować, próbował przejechać napastnika.

Informację o zdarzeniu potwierdza asp. sztab. Paweł Klimek z tarnowskiej policji. Zostało zgłoszone i policja szuka sprawcy. Nagranie ze zdarzenia, które jest zapisem kamer monitoringu opublikował kanał motoryzacyjny Stop Cham.

Widać na nim, jak do stojącego na stacji BMW podbiega mężczyzna, który chwilę wcześniej wyszedł z drugiego auta, które wjechało na stację. Zaczyna uderzać w szybę samochodu od strony kierowcy, po czym wyjmuje z kurtki maczetę i dalej uderza w auto. Kierowca pospiesznie odjeżdża. Ale to nie koniec historii. Teraz napastnik zauważa wracającego z budynku stacji pasażera auta, które zaatakował. I idzie w jego kierunku z maczetą w ręce. W tym momencie pojawia się BMW – kierowca wrócił chcąc ratować pasażera przed atakiem. Taranuje napastnika, a pasażer wskakuje do auta.

Film, umieszczony na kanale Youtube doczekał się ponad 1200 komentarzy. – Ten gość z maczetą nie nadaje się do życia w społeczeństwie, tacy ludzie naprawdę powinni być zamknięci w jakimś oddziale zamkniętym... – to jeden z łagodniejszych.

Tarnów - najnowsze informacje

Rozrywka