poniedziałek, 11 stycznia 2021 18:49

Wicemiss Małopolski, Żaneta Kotarba - Czy zostanie Miss Polski 2020?

Autor Marzena Gitler
Wicemiss Małopolski, Żaneta Kotarba - Czy zostanie Miss Polski 2020?

Żaneta Kotarba reprezentuje Małopolskę w konkursie Miss Polski, którego finał odbędzie się już 17 stycznia. Dlaczego wystartowała w konkursie, jak wyglądał konkurs zorganizowany w czasie pandemii i jak pomóc jej zdobyć koronę?

Pomimo pandemii udało się zorganizować w tym roku konkursy Miss Polski i Miss Nastolatek. 21. października w Krakowie ogłoszono wyniki tegorocznej edycji Miss Małopolski i Miss Nastolatek Małopolski 2020 w ramach Miss Polski. Tytuł II wicemiss i awans do wyborów Miss Polski zdobyła Żaneta Kotarba z gminy Gdów, a konkretnie z Fałkowic.

Żaneta Kotarba w finale Miss Polski

Dlaczego zdecydowała się wystartować w konkursie? Jak zmieniła się formuła konkursu w związku z pandemię? Czy rywalizacja o tytuł najpierw Miss Małopolski a potem Miss Polski spełniła jej oczekiwania? Jak przygotować się do takiego konkursu, aby wygrać? Zobacz naszą rozmowę.

Warto dodać, że w tym roku koronę najpiękniejszej Małopolanki 2020 roku zdobyła 20-letnia Justyna Haberka z Olkusza, natomiast najpiękniejszą nastolatką województwa została 14-letnia Alicja Kucia z Bachowic. Żaneta Kotarba, która zdobyła w konkursie tytuł II wicemiss i awans do wyborów Miss Polski spotkała w konkursie inne kandydatki z gminy Gdów: Weronikę Malarczyk z Bilczyc i Nikolę Płachtę z Winiar, które jednak nie awansowały do finału.

Transmisja na żywo z finału Miss Polski odbędzie się telewizji Polsat 17. stycznia od godziny 20:00.

Wybory Miss Polski Nastolatek 2020 odbędą się podczas finałowej gali 15 stycznia na antenie telewizji Super Polsat.

zobacz też:

[ZDJĘCIA] 3 piękne Małopolanki w finale Miss Polski
W sylwestrowy wieczór poznaliśmy finalistki Miss Polski i Miss Polski Nastolatek 2020, a wśród nich nasze piękne Małopolanki! 17 stycznia 2021 roku 24 najpiękniejsze Polki staną do walki o tytuł i koronę Miss Polski 2020, a wśród nich 3 piękne Małopolanki. Nasz region reprezentować będą: * Justy…
Rozmowy na Rękawce

Rozmowy na Rękawce - najnowsze informacje