poniedziałek, 5 grudnia 2022 13:47

Auto zostało totalnie zmasakrowane. Nie żyje 20-latek

Autor Katarzyna Jamróz
Auto zostało totalnie zmasakrowane. Nie żyje 20-latek

Dąbrowscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w sobotę, w miejscowości Nieczajna Górna pod Dąbrową Tarnowską. Na skutek odniesionych obrażeń śmierć poniósł 20-letni mężczyzna.

W sobotę (3 grudnia), w miejscowości Nieczajna Górna doszło do wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym.

– Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że kierujący samochodem marki BMW, jadący w kierunku miejscowości Dąbrowa Tarnowska od miejscowości Radgoszcz, zjechał nagle na lewy pas ruchu, następnie wypadł z jezdni i wpadł do rowu. Kierujący po przejechaniu nim kilku metrów uderzył w betonowe ogrodzenie niszcząc kilka przęseł, następnie złamał betonowy słup energetyczny, słup ogrodzeniowy i uderzył w zaparkowany na wjeździe do posesji samochód. W pojeździe bmw podróżowało dwóch mężczyzn, 20-letni kierowca i 34- letni pasażer, który przed przyjazdem służb ratunkowych opuścił pojazd o własnych siłach. 20-letni kierowca pomimo podjętych działań reanimacyjnych, w wyniku doznanych obrażeń zmarł. 34-latek  został przewieziony do szpitala, jego życiu nie zagrażało niebezpieczeństwo

– informuje st. asp. Ewelina Fiszbain, rzeczniczka prasowa KPP w Dąbrowie Tarnowskiej.

Samochód, który brał udział w zdarzeniu drogowym zabezpieczono do dalszych czynności. Policjanci dąbrowskiej drogówki oraz grupy dochodzeniowo-śledczej pod nadzorem prokuratora zabezpieczyli ślady, wykonali dokumentację fotograficzną. Teraz przedmiotem prowadzonego śledztwa jest szczegółowe wyjaśnienie przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

Inf./Fot. KPP Dąbrowa Tarnowska

Dąbrowa Tarnowska - najnowsze informacje