wtorek, 17 marca 2020 09:19

Bochnia. Starostwo wystawia przed urząd specjalną skrzynkę kontaktową

Autor Mirosław Haładyj
Bochnia. Starostwo wystawia przed urząd specjalną skrzynkę kontaktową

Od dziś przed budynkiem starostwa została wystawiona specjalna skrzynka, do której można wrzucać dokumenty czy poprawnie wypełnione wnioski.

Dokumenty będą zabierane przez urzędników co kilka godzin. Każda osoba, która wrzuci dokumenty, otrzyma od urzędnika potwierdzenie wysłane e-mailem (jeśli zostawi swój adres) lub pocztą tradycyjną.

Jednocześnie urząd przypomina, że:

Wydział Komunikacji i Transportu
Obecnie rejestruje tylko samochody nowe po wcześniejszym uzgodnieniu formy załatwienia sprawy, a w pozostałych przypadkach prosimy o kontakt pod numerem tel. 14 615 37 90 lub 14 615 37 80
W sprawie przedłużenia prawa jazdy lub wydania wtórników urząd prosi o kontakt z numerem telefonu 14 615 37 87 i uzgodnienie formy załatwienia sprawy.
Zgodnie z rekomendacjami Związku Powiatów Polskich nie będą stosowane i naliczane kary finansowe za niedopilnowanie obowiązku rejestracji pojazdów w terminie.

Wydział Geodezji
Udzielanie informacji w sprawie prowadzonych postępowań administracyjnych odbywać się będzie pod numerem nr tel. 14 615 37 33, poprzez pocztę e-mail: geodezja@powiat.bochnia.pl lub e-Puap.

Wydział Ochrony Środowiska
Udzielanie informacji w sprawie prowadzonych postępowań administracyjnych odbywać się będzie pod numerem nr tel. 14 615 37 02.

Wydział Architektury
Udzielanie informacji w sprawie prowadzonych postępowań administracyjnych odbywać się będzie pod numerem nr tel.14 61 53 725.
Korespondencję kierowaną do Wydziału Architektury i Budownictwa w tym m.in. wnioski pozwolenia na budowę, zgłoszenia, uzupełnienia - należy wrzucać trwale zszytą w kopertach.
Projekty budowlane ze względu na duże gabaryty - będą odbierane osobiście przez pracowników Wydziału Architektury i Budownictwa przy wejściu od ulicy Kazimierza Wielkiego po wcześniejszym ustaleniu godziny dostarczenia dokumentacji pod numerem telefonu 14 61 53 899.
Urząd przypomina, że można równie składać dokumenty za pośrednictwem Urzędu Pocztowego, poczty elektronicznej email: kancelaria@powiat.bochnia.pl lub platformy ePUAP:/SPBochnia/skrytka/

Ważne

W celu przyspieszenia procedury oraz ułatwienia prowadzonej sprawy urząd prosi o podanie danych kontaktowych, w tym numeru telefonu!

koronawirus najnowsze informacje

Fot. i inf.: Starostwo Powiatowe w Bochni

Bochnia

Bochnia - najnowsze informacje

Rozrywka