piątek, 30 sierpnia 2019 13:12

Bochnia: Charytatywny koncert disco polo dla Oliwierka [AKTUALIZACJA]

Autor Jakub Tomasik
Bochnia: Charytatywny koncert disco polo dla Oliwierka [AKTUALIZACJA]

Już w tę niedzielę 1 września 2019 r. o godzinie 17:00 w Parku Rodzinnym Uzbornia rozpocznie się Charytatywne Pożegnanie Wakacji. Podczas imprezy prócz bocheńskich wykonawców discopolo: Mistera R i JeySona wystąpi także zespół Niebieski Tramwaj, zaplanowano również konkursy z nagrodami. Imprezę poprowadzi Ryszard Piekarczyk jr.

Impreza ma na celu zebranie funduszy na diagnostykę i leczenie małego Oliwierka chorego na padaczkę lekoodporną. Bochnianie już niezwykle pozytywnie zareagowali na apel rodziców chłopczyka, a w niedzielę będą mogli ich wesprzeć w walce o zdrowie i rehabilitację datkami do puszek wolontariuszy.

W niedzielne popołudnie na Uzborni na dzieci będzie czekało wesołe miasteczko, stoisko do malowania twarzy, baloniki, warsztaty modelarskie prowadzone przez instruktorów i młodzież z Klubu Modelarstwa Lotniczego w MDK w Bochni.

W konkursach będzie można wygrać bony zakupowe do sklepów „S” ufundowane przez obchodzącą 100-lecie działalności Społem PSS w Bochni oraz nagrody przekazane przez sklepy odzieżowe Cocodrillo i Moodo oraz Urząd Miasta Bochni i firmę Werner Kenkel, która świętuje podwójny jubileusz: 40-lecia firmy i 5-lecia działalności w Bochni.

Organizatorzy zachęcają do udziału i do szczodrych datków, bo przed Oliwierkiem i jego rodzicami długa i trudna walka o zdrowie i jak największą sprawność chłopczyka.

Fot. i inf.: MDK w Bochni

Bochnia - najnowsze informacje