niedziela, 22 listopada 2020 19:14

Co z wyciągami narciarskimi? Jest komentarz Jarosława Gowina

Autor Mirosław Haładyj
Co z wyciągami narciarskimi? Jest komentarz Jarosława Gowina

Wicepremier w programie "Gość Wydarzeń" został zapytany o to, czy możemy się spodziewać otwarcia wyciągów narciarskich.

Mateusz Morawiecki przedstawił w sobotę plan łagodzenia obostrzeń w kraju. Zgodnie z nim cały czas zamknięte pozostają branże hotelarska i turystyczna. Premier poinformował również o decyzji zorganizowania zimowego wypoczynku da wszystkich uczniów w tym samym terminie. W ferie obowiązywać ma zakaz związany z organizacją wyjazdów.

Wicepremier Jarosław Gowin, zapytany w programie Gość Wydarzeń o to, czy możemy się spodziewać otwarcia wyciągów narciarskich, odpowiedział:

– Skoro branże turystyczna i hotelarska są zamknięte, to wydaje się oczywiste, że będzie to też dotyczyć wyciągów narciarskich.

Jarosław Gowin poinformował także, że w poniedziałek rozpoczną się konsultacje w sprawie transzy pomocowej dla branż nadal objętych obostrzeniami.

Czytaj również:

W tym roku uczniowie już nie wrócą do szkół. Ferie będą skumulowane w jednym okresie
Podczas dzisiejszej konferencji prasowej premiera Morawieckiego dotyczącej “odmrażania gospodarki” szef rządu zapowiedział termin przyszłorocznych ferii zimowych. Szef rządu poinformował, ze zdalne nauczanie zostaje przedłużone, a szkoły pozostaną zamknięte do 23-24 grudnia. Jednocześnie Mateusz Mo…
Rząd przedstawił plan na najbliższe trzy tygodnie. Co z restauracjami, siłowniami i sklepami?
Podczas sobotniej konferencji Mateusz Morawiecki przedstawił decyzje rządu w sprawie funkcjonowania gospodarki w najbliższych trzech tygodniach. Szef rządu podczas zorganizowanej 21 listopada konferencji poinformował o najnowszych decyzjach rządu. Od przyszłej soboty wznowiona zostanie działalność …
koronawirus najnowsze informacje

Inf.: gazetawroclawska.pl
Fot.: Photo by mauro paillex on Unsplash

Podhale

Podhale - najnowsze informacje