środa, 14 lutego 2024 09:25

Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie 2024. Znamy daty tegorocznej edycji

Autor Karolina Kurando
Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie 2024. Znamy daty tegorocznej edycji

Jeden z ulubionych festiwali krakowian odbędzie się w tym roku między 22 a 26 maja. Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie co roku cieszy się dużą popularnością, nie tylko wśród polskiej publiczności.

Wczoraj, we wtorek 13 lutego, została ogłoszona data tegorocznej edycji Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie. Festiwal zaplanowano na 22-26 maja.

Fot.: materiały prasowe

Wyczekiwany festiwal

— Na tę wiadomość wielu z Was czekało! – czytamy na stronie Festiwalu na Facebooku. – Festiwal Muzyki Filmowej potrwa od środy 22 maja do niedzieli 26 maja. W tym czasie w znakomitych przestrzeniach koncertowych Krakowa usłyszymy między innymi selekcję nowych ścieżek dźwiękowych autorstwa polskich, brytyjskich i amerykańskich kompozytorów. Finałem festiwalu będzie wielki koncert symultaniczny – powrócimy do jednej z najpopularniejszych animacji wszechczasów.

📣 OGŁASZAMY DATY FESTIWALU: 22-26 MAJA 2024 ROKU 📣 👉 Na tę wiadomość wielu z Was czekało! Festiwal Muzyki Filmowej...

Opublikowany przez Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie Wtorek, 13 lutego 2024

17. edycja FMF

Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie organizowany jest od 2008 roku przez Krakowskie Biuro Festiwalowe oraz RMF Classic. Program tegorocznej edycji nie został jeszcze ogłoszony, na bilety również musimy jeszcze chwilę poczekać.

Jedno jest pewne – czeka nas fantastyczne kulturalne doświadczenie.

Fot. główna: materiały prasowe

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka