wtorek, 14 marca 2023 10:36

Forum Sołtysów w Kopalni Soli Wieliczka

Autor Marzena Gitler
Forum Sołtysów w Kopalni Soli Wieliczka

W najbliższy piątek, w Kopalni Soli Wieliczka spotkają się sołtysi z powiatu wielickiego. Organizatorem wydarzenia jest Powiat Wielicki.

11 marca obchodzony jest tradycyjny Dzień Sołtysa. Z tej okazji życzenia do wszystkich reprezentantów sołectw w powiecie wielickim skierował Zarząd Powiatu Wielickiego: "Szanowni Państwo, w tym szczególnym dla Was dniu składamy serdeczne podziękowanie za Państwa działalność i zaangażowanie w rozwój Sołectw. Jesteście Państwo najbliżej mieszkańców i lokalnych problemów, poświęcacie swój czas i dbacie swoje małe ojczyzny jak nikt inny. Dzięki Waszej wytrwałej pracy wiele planów i zamierzeń doczekało się realizacji. Życzymy wszystkim Sołtysom i członkom Rad Sołeckich energii i wytrwałości do dalszych działań. Życzymy zdrowia, sukcesów zawodowych, spełnienia marzeń oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Już dziś zapraszamy Państwa na Forum Sołtysów Powiatu Wielickiego, które odbędzie się 17 marca w Kopalni Soli w Wieliczce. To pierwsze tego typu wydarzenie, zorganizowane specjalnie dla liderów lokalnych społeczności. Do zobaczenia wkrótce!". Pod życzeniami podpisali się starosta wielicki Adam Kociołek, wicestarosta wielicki Henryk Gawor oraz członkowie zarządu: Aleksandra Ślusarek, Stanisław Kyrc i Tomasz Broniowski.

Sołtysi z powiatu wielickiego wezmą udział w piątek, 17 marca w Forum Sołtysów w Kopalni Soli Wieliczka. W podziemnych salach będą rozmawiać o inwestycjach, dotacjach rządowych, bezpieczeństwie publicznym, opiece społecznej i zdrowiu oraz infrastrukturze drogowej. Wydarzenie zakończy bankiet. Forum rozpocznie się o godz. 17. O godz. 16.30 rozpocznie się zjazd do kopalni (spotkanie przy Szybie Daniłowicza). Organizatorem spotkania jest Powiat Wielicki.

fot. Powiat Wielicki

Wieliczka

Wieliczka - najnowsze informacje