środa, 10 lipca 2024 04:46

Gdy nagle zahamował, rowerzysta się przewrócił. Policja szuka świadków zdarzenia

Autor Mirosław Haładyj
Gdy nagle zahamował, rowerzysta się przewrócił. Policja szuka świadków zdarzenia

Policja szuka świadków wypadku drogowego z udziałem rowerzysty i samochodu. Do zdarzenia doszło 1 lipca przed godziną 17:00 na ul. Spacerowej w Kętach.

55 – letni mieszkaniec powiatu wadowickiego w poniedziałek (1 lipca) przed godziną 17 jechał na rowerze ulicą Spacerową w Kętach. Nagle (nieopodal skrzyżowania z ulicą 3 – go Maja) jadący przed nim samochód wyprzedził go. Po chwili kierowca gwałtownie zahamował, co spowodowało, że rowerzysta, chcąc uniknąć zderzenia z pojazdem, gwałtownie zahamował. Manewr poskutkował przewróceniem się rowerzysty na jezdnię. Mieszkanie powiatu wadowickiego doznał urazu łokcia i kolana. Kierowca samochodu odjechał z miejsca zdarzenia, a pierwszej pomocy rowerzyście udzielili inni uczestnicy ruchu drogowego.

Policjanci starają się wyjaśnić okoliczności zdarzenia. Szukają świadków oraz kierowcy samochodu prawdopodobnie marki Skoda lub Fiat Stilo koloru niebieskiego.

-W związku z powyższym o kontakt z Komisariatem Policji w Kętach pod numer telefonu 47 83 26 500, proszeni są również świadkowie tego zdarzenia drogowego - przekazują mundurowi.

inf.: KPP Oświęcim

Olkusz

Olkusz - najnowsze informacje

Rozrywka