czwartek, 11 lipiec 2019 14:07

Bochnia. Władze zapraszają na 5. edycję Święta Gminy

Napisał

13 i 14 lipca Wójt Gminy Bochnia oraz Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Bochni zapraszają na 5. edycję Święta Gminy Bochnia. Wydarzenie rozpocznie pełen ciekawych konkurencji IX Turniej Sołectw, w którym drużyny z poszczególnych miejscowości będą rywalizować o Puchar Wójta Gminy Bochnia i atrakcyjne nagrody.

Od godziny 18:00 królować będzie muzyka taneczna. Jako pierwszy na scenie zagości zespół Boys znany m.in. z takich hitów jak ,,Najpiękniejsza Dziewczyno’’, ,,Wciąż pamiętam’’, ,,Moja Kochana’’. Kolejną gwiazdą wieczoru będą ,,Łobuzy’’-  twórcy ogólnopolskiego przeboju ,,Ona czuje we mnie piniądz’’. Muzycy mają w swoim dorobku również takie hity jak: ,,Łobuz kocha najbardziej’’ i ,,Zbuntowany Anioł’’. Muzyczną część tego dnia zakończy dyskoteka, którą poprowadzą Dj Eliash & Pema.

Drugi dzień imprezy rozpoczniemy tradycyjnie ,,Świętem Latawca’’- nie zabraknie licznych gier i zabaw dla całych rodzin, a także konkursu na najpiękniejszy, wykonany samodzielnie latawiec. Występy sceniczne rozpocznie o godzinie 17:00 regionalny Zespół Pieśni i Tańca ,,Siedlecanie’’, a następnie na scenie zaprezentuje się zespół Mechanica. Koncert gwiazdy wieczoru poprzedzi występ Orkiestry Baczków, której repertuar zapewne zachwyci wszystkich przybyłych.

O 21:00 rozpocznie się koncert Margaret – polskiej piosenkarki, blogerki i projektantki mody. Artystka zdobyła popularność za sprawą teledysku do debiutanckiego singla „Thank you very much”. Zyskał on sławę nie tylko w Polsce, ale i na świecie (wysoko notowany był m.in. w Niemczech, Austrii czy Włoszech). Jej utwór „Start a Fire” został oficjalnym hymnem Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn w 2014 roku. Innymi niekwestionowanymi hitami artystki, bijącymi rekordy popularności są: ,,Byle jak’’, ,,Tempo’’, ,,In my Cabana’’.

Po koncercie rozpocznie się widowiskowy pokaz laserów, po którym najwytrwalsi goście będą mogli bawić się podczas dyskoteki, na którą zaproszą Dj Eliash & Dj Sixth – aktualny Mistrz Polski. Przez cały weekend na uczestników festynu będą czekać atrakcje mobilnego parku rozrywki, oferowane przez profesjonalny lunapark JN –LUNAPARK.

Konferansjerami tegorocznej edycji będą jak poprzednio:

Agata Petela -Dziennikarka Radia Plus

Kris Kojder – znany prezenter telewizyjny i radiowy.

W imieniu organizatorów zapraszamy !!!

 

Fot. i inf: GCKCiS w Bochni

Mirosław Haładyj

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.