czwartek, 5 listopada 2020 15:24

Granie w zakłady online – Poradnik od eksperta

Autor Artykuł sponsorowany
Granie w zakłady online – Poradnik od eksperta

Każdy chciałby wygrywać na zakładach online, jednakże z drugiej strony to nie jest aż tak łatwe, jak to się wydaje. W końcu bardzo ciężko jest ograć bukmachera, a obstawianie zakładów po niskich kursach nigdy nie jest opłacalne. Co więc warto zrobić, jeśli chcemy wygrywać częściej na zakładach bukmacherskich? O tym już za chwilę!

Wybierz swoją dyscyplinę sportową

Warto wziąć pod uwagę, że za każdym razem, gdy stawiasz zakłady na kilka różnych dyscyplin sportowych naraz, to ryzykujesz zwiększoną szansą na przegraną. Nie jest to zbyt sprytna metoda, ponieważ ten błąd można łatwo naprawić, stawiając tylko na jeden sport. Oczywiście nie każdemu podoba się ta sytuacja, dlatego oprócz utraty pieniędzy możemy też skorzystać z innych metod, na przykład możesz korzystać z systemów bukmacherskich. Pamiętaj również o tym, że bukmacherzy onlineliczą na twoją przegraną, bo w końcu o to w tym wszystkim chodzi – abyś zapłacił, a oni nie musieliby ci oddawać twojej gotówki pomnożonej o dwa.

Porównywarki kursów pomogą ci znaleźć lepszą ofertę

Witryny z porównaniami kursów mogą zazwyczaj pomóc w znalezieniu zakładu o najwyższym możliwym kursie. Ale z drugiej strony trzeba uważać, żeby nie postawić zakładu u nielegalnego bukmachera - w końcu to łatwy sposób na utratę wszystkiego, co dotychczas wygrałeś. Dlatego, chociaż jest to świetny sposób na znalezienie lepszego zakładu na swój ulubiony sport, powinieneś nadal uważać na to, u kogo typujesz. W końcu oprócz znalezienia dobrego kursu, bardzo ważna jest również analiza sportowa. W rzeczywistości analiza zakładów to świetny sposób, aby Twoja technika obstawiania na pewno odniosła sukces. Pamiętaj jednak, że zawsze istnieje możliwość, że Twój kupon wyląduje w koszu, ponieważ stało się to, czy tamto. Nie da się zawsze wygrywać, dlatego też pamiętaj o tym, aby zawsze wpisywać ewentualną porażkę w to, jak obstawiasz zakłady u bukmachera.

Zawsze graj z ustalonym budżetem!

W grach sportowych brak stałego miesięcznego budżetu na zakłady jest poważnym błędem. Oczywiście w oczach osoby, która zawsze gra na jeden lub dwa typy, jest to bez znaczenia. Z drugiej jednak strony warto wspomnieć, że zakłady sportowe są bardzo uzależniające, więc wydawanie pieniędzy z rodzinnego budżetu na zakłady może stać się problemem. Dlatego najlepiej ustawić budżet - na przykład 5% miesięcznego dochodu. Ta kwota nie zaszkodzi twojej sytuacji finansowej i możesz się z niej dobrze bawić. Pamiętaj, że jeśli wyczerpałeś cały budżet, najlepiej zaczekać do następnego miesiąca przed postawieniem zakładu.

Jeśli już wspominaliśmy o systemach bukmacherskich

Oczywiście w Internecie istnieje wiele systemów obstawiania, takich jak płaska stawka, ale zależy to od tego, który wybierzesz. Najlepiej przetestować kilka systemów, które mogą przynieść Ci zwycięstwo na początku, ale pamiętaj, że nie każdy system obstawiania jest odpowiedni dla Twoich umiejętności, więc jeśli jesteś początkującym w zakładach sportowych, lepiej będzie się uczyć niż systemy obstawiania to jest dobre. To tylko podstawa zakładów bukmacherskich.

Fora online

Oczywiście wspomina się tu również o forum bukmacherskim, ponieważ na forum gier losowych można spotkać wielu graczy, którzy są bardzo zainteresowani zakładami sportowymi, którzy dużo wiedzą o zakładach sportowych i chętnie się nimi dzielą. Pamiętaj, nigdy nie postępuj zgodnie z radą bez ich uprzedniego zapoznania się, ponieważ może to spowodować, że ktoś spróbuje Cię wykorzystać lub po prostu pojedzie na koniu. Podczas korzystania z forów ważne jest, aby przestrzegać zasad etykiety sieciowej, bo inaczej zostaniesz oszukany.

Zwracaj uwagę na marże bukmacherskie


Zapewne zastanawiasz się, dlaczego nagle marże bukmacherskie wzrosły? Otóż to bardzo proste, bo jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Polega to mniej więcej również na tym, że bukmacherzy starają się sobie odbić te sumy za ten czas, kiedy nie mogli oferować zakładów bukmacherskich, bądź też nawet musieli zawiesić działalność, więc nic dziwnego w tym, że starają się teraz odbić. Naturalnie to nadal nie jest dobry okres na to, ponieważ koronawirus dalej nie odpuszcza, a dodatkowo jeszcze przyśpieszył, więc tak łatwo nie jest. Naturalnie sytuacja powinna się nieco unormować, kiedy pojawi się szczepionka, jednakże na to musimy jeszcze poczekać, ponieważ firmy farmaceutyczne wciąż testują je, czy na pewno są bezpieczne do użycia. Przewidywany termin jest na koniec listopada, jednakże jeszcze musismy poczekać i zobaczyć, czy na pewno tak będzie, czy też jednak sytuacja potoczy się nieco inaczej. Wracając jednak do zakładów bukmacherskich...

Spróbuj czegoś innego!

Jeśli akurat nie ma zakładów na twoją dyscyplinę, to czemu by nie spróbować czegoś innego? W końcu jest tyle dyscyplin, e-sporty, oraz wiele innych, ciekawych sportów, które możesz nauczyć się obstawiać. To tylko zależy od ciebie, czy masz na to ochotę, czy też nie!

Sport

Sport - najnowsze informacje