poniedziałek, 19 sierpnia 2019 09:51

[Aktualizacja, Wideo] Kolejny wypadek Szydło, tym razem w Krakowie. Jak wysoki dostała mandat?

Autor Manuel Langer
[Aktualizacja, Wideo] Kolejny wypadek Szydło, tym razem w Krakowie. Jak wysoki dostała mandat?

Była premier rządu i aktualna poseł Europarlamentu, Beata Szydło może wpisać na swe konto kolejny wypadek samochodowy. Tym razem służby nie miały wątpliwości z czyjej winy doszło do kolizji.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, o 23, w okolicach domu handlowego Jubilat. Premier osobiście prowadziła samochód. Podczas nie do końca zgodnej z przepisami próby manewru na drodze (posłanka prawdopodobnie chciała zmienić pas i zawrócić) doprowadziła do stłuczki z małym samochodem dostawczym, który uderzył w nią od tyłu.

Pomimo sporej siły uderzenia (kierowca samochodu dostawczego twierdzi, ze jego pojazd nadaje się do kasacji) nikt z uczestników nie doznał jakiegokolwiek poważnego uszczerbku na zdrowiu. Znana polityk za swój wyczyn została nagrodzona przez służby 6-cioma punktami karnymi i 450 zł mandatu.

Beata Szydło wracała z Wawelu, gdzie w towarzystwie prezesa PiS składała kwiaty na grobie Marii i Lecha Kaczyńskich.


Aktualizacja:

RMF FM dotarło do nagrania z monitoringu, na którym widać moment wypadku:

W nocy z niedzieli na poniedziałek była premier Beata #Szydło spowodowała kolizję w centrum Krakowa. Tylko w RMF FM publikujemy nagranie z momentu stłuczki. pic.twitter.com/4ORYaAK5AK— Fakty RMF FM (@RMF24pl) August 19, 2019

Kraków - najnowsze informacje