sobota, 8 lipca 2023 08:50

Kraków. Zakrzówek będzie zamknięty raz w tygodniu

Autor Mirosław Haładyj
Kraków. Zakrzówek będzie zamknięty raz w tygodniu

Park Zakrzówek, jak każdy inny obiekt infrastruktury (np. plac zabaw), musi podlegać bieżącemu utrzymaniu i pracom serwisowym. Takie działanie prowadzone są na basenie o głębokości 120 cm. Ze względu na bezpieczeństwo użytkowników, zdecydowano o regularnym serwisowaniu kąpieliska – w każdy poniedziałek. Akweny będą zatem otwarte od wtorku do niedzieli.

Prace serwisowe co poniedziałek

Kąpielisko cieszy się ogromnym zainteresowaniem i jest bardzo licznie odwiedzane przez mieszkańców. Ze względu na bezpieczeństwo podjęto więc decyzję o prowadzeniu regularnych prac serwisowych – raz w tygodniu. Każdy poniedziałek będzie tym dniem, w którym nastąpi przerwa techniczna tak, jak np. w przypadku tężni solankowych.

W poniedziałki baseny nie będą czynne, tak, aby można było przeprowadzić prace konserwacyjne i serwisowe. Wykonanie ich w odpowiednich warunkach pozwoli zapewnić komfort i bezpieczeństwo mieszkańców. Park Zakrzówek to miejsce wyjątkowe, dlatego sposób jego funkcjonowania musi być stale rewidowany i dostosowywany do sposobu korzystania z tej przestrzeni.

Kąpielisko będzie otwarte od wtorku do niedzieli

Na kąpielisko zapraszamy codziennie od wtorku do niedzieli. Poniedziałek będzie dniem, w którym możemy korzystać ze wszystkich innych atrakcji tego ponad 50 ha terenu.

Inf. i foto: UMK

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka