wtorek, 20 czerwca 2017 11:41

Piknik rodzinny w Miejskim Przedszkolu nr 7

Autor Redaktor Techniczny
Piknik rodzinny w Miejskim Przedszkolu nr 7

W piątek 9 czerwca br. w Przedszkolu Miejskim nr 7 odbył się Piknik Rodzinny. Podczas imprezy dzieci zaprezentowały swoje umiejętności taneczno-wokalne. Przedszkolaki w kolorowych strojach przedstawiły przygotowane tańce i piosenki, co spotkało się z wielkim aplauzem publiczności. Dzieci wraz z rodzicami uczestniczyły w zabawach i konkursach z animatorami. Każdy od malucha po starszaka mógł znaleźć coś dla siebie, a wybór był duży. Na najmłodszych czekały takie atrakcje jak: kącik malarski, gdzie malowano postacie bajkowe i gipsowe domki; dmuchany plac zabaw i zjeżdżalnia; baloniki „zwierzaki”; bańki mydlane oraz malowanie twarzy przedszkolakom przez nauczycieli i rodziców.

Zainteresowaniem cieszyła się także kawiarenka „Pod chmurką”, gdzie czekały domowe wypieki, kawa, herbata. Ci, którzy chcieli nabrać sił, mogli skosztować pysznego bigosu lub żurku. Najmłodsi z chęcią sięgali po watę cukrową i popcorn.

Swoja obecnością imprezę uświetnili m.in. Burmistrz Miasta Dębicy Mariusz Szewczyk oraz Zastępca Burmistrza Wojciech Iwasieczko.
Wszyscy bawili się wyśmienicie. Dla organizatorów pikniku: Rady Rodziców, Dyrekcji PM 7 oraz Grona Pedagogicznego najważniejszym wyznacznikiem udanej imprezy były uśmiechy ich podopiecznych.

Źródło: Miejskie Przedszkole nr 7 w Dębicy

Dębica - najnowsze informacje