wtorek, 13 sierpnia 2019 17:13

Powiat wielicki: Dramatyczna akcja o życie młodej kobiety

Autor Marzena Gitler
Powiat wielicki: Dramatyczna akcja o życie młodej kobiety

Wieliccy policjanci poszukiwali kobiety, która mogła popełnić samobójstwo. Czy akcja się udała?

6 sierpnia około godz. 12:00 dyżurny, pełniący służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Wieliczce, odebrał informację ze zgłoszeniem, z którego wynikało, że 34-letnia kobieta (mieszkanka powiatu wielickiego), chce popełnić samobójstwo. Z przekazanej informacji wynikało, że kobieta może znajdować się w okolicach jednego z mostów na terenie powiatu wielickiego.

Dyżurny niezwłocznie skierował pełniące w tym dniu patrole policji do poszukiwań kobiety. Skontaktował się też telefonicznie z jej mężem, który poinformował, gdzie można szukać żony oraz poinformował, że kobieta może poruszać się pojazdem osobowym marki Skoda.

W międzyczasie funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego uzyskali informację od jednego z kierowców, że kobieta była widziana w okolicach jednego z wiaduktów i może kierować się w stronę Wieliczki.

Po niespełna godzinie w miejscowości Lednica Górna patrol Rewiru Dzielnicowych zatrzymał do kontroli drogowej pojazd Skoda. Po wylegitymowaniu okazało się, że kierującą jest poszukiwana. Na miejsce wezwano załogę Pogotowia Ratunkowego gdzie decyzją lekarza 34-latka została zabrana do szpitala.

inf. KPP w Wieliczce, foto: pixabay.com

Wieliczka - najnowsze informacje