niedziela, 14 lutego 2021 06:30

Poznaj walentynkową "Tajemnicę" Bożeny Maczugi. Poeci wiedzą o miłości najwięcej

Autor Mirosław Haładyj
Poznaj walentynkową "Tajemnicę" Bożeny Maczugi. Poeci wiedzą o miłości najwięcej

14 lutego to ważna data w kalendarzu wszystkich zakochanych i nie tylko, ponieważ miłość ma wiele wymiarów. Od wieków opiewana przez poetów jest jedną z najważniejszych spraw w naszym życiu.

Z kim więc, jeśli nie z poetą, najlepiej porozmawiać w walentynki? Z tego względu połączyliśmy się z panią Bożeną Maczugą, która niedawno zadebiutowała swoim tomikiem wierszy. Tym samym spełniła swoje marzenia.

Specjalnie dla widzów nasz gość przygotował walentynkową niespodziankę! Zapraszamy do oglądania.

UWAGA, UWAGA ROZDANIE!!!!!

Dzięki uprzejmości naszego gościa mamy dla Was DWA egzemplarze tomiku wierszy "Słowo, co nadzieje niesie". Trafią one do dwóch pierwszych osób, które wyślą maila na adres: konkurs@glos24.pl, wpisując w temacie Tajemnica. W treści maila trzeba podać kompletne dane teleadresowe do wysyłki nagrody: imię i nazwisko, ulicę, numer domu i mieszkania, kod pocztowy, miasto, numer telefonu. Nic więcej nie trzeba! Tomik trafi do osób, które spełnią wszystkie powyższe warunki. Rozdanie trwa do środy 17 lutego grudnia, do godz. 15:00. Zwycięzców powiadomimy o wygranej mailowo.

Czytaj także:

Ksiądz Twardowski chciał, żeby pisała dalej. Pomóż Biedronce wydać debiutancki tomik poezji
– Moja historia z poezją zaczęła się wiele lat temu. Pierwsze wierszyki pisałam „do szuflady”. Na początku była to proza, ale po pewnym czasie zaczęłam pisać wiersze. Wolałam opisywać wierszem to co czuję, widzę, co mnie spotyka, moje postrzeganie świata. Jestem z natury niecierpliwa, a poezję cenię…
Rozmowy na Rękawce

Rozmowy na Rękawce - najnowsze informacje