sobota, 13 stycznia 2024 12:34

[Aktualizacja] Tragiczny finał poszukiwań. Przekazała, że, wracając z pracy, złamała nogę. Ślad po kobiecie zaginął

Autor Mirosław Haładyj
[Aktualizacja] Tragiczny finał poszukiwań. Przekazała, że, wracając z pracy, złamała nogę. Ślad po kobiecie zaginął

12 stycznia w Krakowie zniknęła 60-letnia Ewa P. Kobieta, wracając z pracy, miała złamać nogę. Do tej pory nie skontaktowała się z rodziną.

[Aktualizacja] W sobotę na jednej z posesji w powiecie krakowskim policjanci ujawnili zwłoki 60-latki.

-W sobotni poranek, po kolejnym alarmie mobilizacyjnym, do działań zaangażowano dodatkowe, kolejne mnogie siły i środki funkcjonariuszek i funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Krakowie, Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie oraz pododdziałów Oddziału Prewencji Policji, a także Ochotniczej Straży Pożarnej we Wróżenicach. W toku dalszych działań i weryfikacji pojawiających się nowych okoliczności, w godzinach popołudniowych w jednym z wyznaczonych sektorów na terenie miejscowości Luborzyca w powiecie krakowskim policjanci ujawnili zaginioną. Na miejsce wezwano Zespół Ratownictwa Medycznego K01-048. Życia kobiety nie udało się uratować. Przeprowadzono kryminalistyczne oględziny miejsca zdarzenia, gdzie ujawniono ciało kobiety

-informuje Kraków112.

12 stycznia 2024 roku około godziny 14:30 na Placu Targowym Tomex przy ul. Bieńczyckiej 168 60-letnia Ewa P. zakończyła pracę i miała udać się autobusem w kierunku swojego miejsca zamieszkania na ul. Darwina.

Tam planowała spotkanie z mężem i synem, jednak nie dotarła na miejsce. Mąż zaginionej skontaktował się z nią telefonicznie około godziny 17:30, dowiadując się, że kobieta po wysiadce z autobusu na przystanku złamała nogę i leżała w zaspie śniegu, niezdolna do samodzielnego poruszania się. Niestety, nie podała dokładnej lokalizacji.

Ewa P. ma 164 cm wzrostu, krępą budowę ciała, spięte w kucyk brązowe włosy i piwne oczy. Prawdopodobnie cierpi na uraz nogi i nosi plastikowe okulary w kolorze brązowym. W dniu zaginięcia była ubrana w fioletową kurtkę do kolan, czarne spodnie, sweter w paski, jasno popielatą bluzę z kapturem oraz ciemne buty skórzane do kostki.

Osoby posiadające informacje dotyczące zaginionej proszone są o kontakt z Komisariatem Policji VII w Krakowie pod numerem telefonu 47 83 52 911, 47 83 52 611 lub numerem alarmowym 112.

Inf. i foto: policja

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka