poniedziałek, 11 grudnia 2023 09:03

Pyszności czy drożyna? Już 17 grudnia Jarmark Bożonarodzeniowy w Myślenicach

Autor Artykuł partnera
Pyszności czy drożyna? Już 17 grudnia Jarmark Bożonarodzeniowy w Myślenicach

Wielkimi krokami zbliża się najbardziej magiczny czas w roku czyli Święta Bożego Narodzenia. W związku z nadchodzącymi świętami wspólnie z burmistrzem Miasta i Gminy Myślenice, Jarosławem Szlachetką zapraszamy na Jarmark Bożonarodzeniowy, który odbędzie się 17 grudnia w godzinach 12:00-14:00 na myślenickim Rynku.

Mieszkańcy Myślenic już 17 grudnia podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego będą mieli okazję spotkać się ze Świętym Mikołajem i jego świtą, którzy specjalnie na tą okazję przybędą do naszego miasta. W trakcie wydarzenia nie zabraknie również warsztatów oraz animacji dedykowanych dzieciom, natomiast z myślą o najmłodszych zorganizowane zostaną liczne atrakcje i niespodzianki.

Na kulinarnych pasjonatów czekają potrawy przygotowane przez lokalne Koła Gospodyń Wiejskich, a na przygotowanych stoiskach zaprezentują się lokalni producenci i organizacje z terenu Gminy Myślenice.

O muzyczną oprawę tego wyjątkowego wydarzenia zadbają z kolei Orkiestra Reprezentacyjna Miasta i Gminy Myślenice oraz lokalni artyści.

W godzinach 11:00 - 15:00 na myślenickim Rynku stanie również zagroda z alpakami, która z pewnością zainteresuje zarówno tych młodszych, jak i starszych uczestników Jarmarku Bożonarodzeniowego.

Foto: Miasto i Gmina Myślenice

Myślenice - najnowsze informacje

Rozrywka