środa, 20 stycznia 2021 10:20

Robert Lewandowski inwestuje w Tarnowie! W co?

Autor Aleksandra Tokarz
Robert Lewandowski inwestuje w Tarnowie! W co?

Gwiazda Bayernu Monachium i najlepszy w historii strzelec polskiej reprezentacji piłki nożnej zainwestował w Tarnowie. Robert Lewandowski został udziałowcem tarnowskiej spółki Hymon – firmy działającej na polskim rynku fotowoltaiki.

Firma Hymon działa od 2011 roku. Zajmuje się instalacją paneli fotowoltaicznych, a w 2019 roku zajęła pierwsze miejsce pod względem zainstalowanej mocy instalacji fotowoltaicznych wśród firm biorących udział w badaniu polskiego rynku PV. Specjalizuje się przede wszystkim w budowie mikroinstalacji dla klientów indywidualnych i biznesowych na terenie całej Polski.

Koncert na Dzień Babci i Dziadka w tarnowskim teatrze coraz bliżej. Gdzie go obejrzeć?
21 stycznia, w czwartek, o godz. 17:00 odbędzie się premiera online finałowego koncertu wieńczącego warsztaty muzyczne “Babcine melodie” w Teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie [/informacje/tarnow]. - W trakcie ferii, przez kilka dni spotykaliśmy się wirtualnie z grupą utalentowanych dziewcząt i…

Jak informuje portal wnp.pl pakiet udziałów w spółce poprzez wehikuł inwestycyjny kupił kapitan reprezentacji Polski w piłce nożnej, Robert Lewandowski. Nie wiadomo jaką kwotę zainwestował piłkarz, ponieważ wartość transakcji nie została ujawniona.

Nowym inwestorem pochwalił się w mediach społecznościowych prezydent Tarnowa Roman Ciepiela.

Witamy nowego inwestora:) https://www.it.tarnow.pl/robert-lewandowski-inwestuje-w-fotowoltaiczna-spolke-hymon-z-tarnowa/

Opublikowany przez Roman Ciepiela Piątek, 15 stycznia 2021

fot. Wikipedia/Sven Mandel

Tarnów - najnowsze informacje