czwartek, 24 czerwca 2021 09:55

Skawina. Na to wydarzenie każdy musi znaleźć miejsce w kalendarzu

Autor Aleksandra Tokarz
Skawina. Na to wydarzenie każdy musi znaleźć miejsce w kalendarzu

Ostatnie dni szkoły i wreszcie są - upragnione przez dzieci wakacje! Wraz z ich nadejściem powróci wyjątkowe wydarzenie. A na nie miejsce w kalendarzu musi się znaleźć.

„MultiWakacje z Biblioteką 2021” to wydarzenie, które musi znaleźć się w kalendarzu Waszych pociech! - Zwłaszcza, że to wyjątkowa oferta, w której połączyliśmy siły z naszą Ekipą MultiCentrum. Wiemy, że zajęcia z MultiZałogą są zawsze inspirujące i ciekawe, ale jak to mówią... „co dwie głowy to nie jedna”! - mówi Joanna Węgrzyn Zastępca Dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skawinie.

A wszystko to w nowej siedzibie MBP w Skawinie, czyli dawnym budynku Dworca PKP już od 28 czerwca.

Kto może wziąć udział w zajęciach? Oferta skierowana jest do dzieci w wieku od 5 do 12 lat. Zajęcia są całkowicie bezpłatne.

Zapisy możliwe mailowo: multicentrum@biblioteka-skawina.pl, telefonicznie: 12 276 25 71 lub osobiście w Bibliotece Głównej. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Kolejni samorządowcy odchodzą do Hołowni. Tym razem z powiatu krakowskiego
Polityka. Kolejni małopolscy samorządowcy dołączyli do Polski 2050. Konferencja prasowa, która odbyła się 23 czerwca w Parku Miejskim w Skawinie zainaugurowała letnią kampanię wyjazdową Ruchu Polska 2050 pod hasłem #poznajMYsie.

Na zajęciach obowiązują zasady bezpieczeństwa zgodne z reżimem sanitarnym obowiązującym w całym kraju:

- ograniczona liczba miejsc – 12 osób

- konieczność założenia maseczki

- obowiązkowa dezynfekcja rąk

- W związku z organizowanymi zajęciami, Oddział dla dzieci i młodzieży będzie w tych godzinach wyłączony z użycia – biblioteka będzie działać jak w czasach „bez wolnego dostępu”, książki same do Państwa przywędrują na parter - dodaje Joanna Węgrzyn.

MultiWakacje z Biblioteką / fot. Biblioteka Główna Skawina

fot. ilustracyjne/pixabay

Powiat krakowski

Powiat krakowski - najnowsze informacje