piątek, 19 lutego 2021 15:20

Stacjonarne zakłady bukmacherskie – czy warto tam chodzić?

Autor Artykuł sponsorowany
Stacjonarne zakłady bukmacherskie – czy warto tam chodzić?

W dzisiejszych czasach niewiele osób lubi chodzić do stacjonarnego bukmachera, aby obstawiać, zamiast tego lepiej jest prostu leżeć na kanapie i używać aplikacji, aby obstawiać. Jednakże czy na pewno warto jest tam chodzić? O tym dowiesz się za chwilę.

Dlaczego punkty bukmacherskie nadal są popularne?

Otóż punkty wciąż mają swoich zwolenników mimo pandemii. Najnowsze trendy wyraźnie pokazują, że większość zakładów zawieranych jest online, ale największy polski bukmacher wciąż dynamicznie rozwija swoją sieć punktów. Korzystanie z punktów to tradycyjny sposób obstawiania, a ponieważ STS istnieje od dawna, to można spokojnie powiedzieć, że od lat 90tych nadal możemy obstawiać za pomocą tych punktów.

Kto może otwierać punkty z zakładami?

Oczywiście nie każdy bukmacher może sobie otworzyć taki punkt. To Ministerstwo Finansów decyduje, kto może działać na rynku zakładów stacjonarnie. Polskie władze wydały odpowiednie zezwolenia na prowadzenie zakładów bukmacherskich stacjonarnie. W tym przypadku istnieją dwie licencje – te na punkty stacjonarne, oraz te, na stronę internetową. Dlatego, aby otworzyć taki lokal, nie buk może działać w Internecie mając tylko licencję - potrzebuje również drugiej licencji.

Jak wygląda obstawianie w stałych punktach?

Dawniej u bukmachera można było płacić tylko gotówką, teraz każdy oddział wyposażony jest w terminal płatniczy, więc za kupony można płacić kartą. Ze względu na postęp technologiczny w punktach bukmacherskich pojawiły się także terminale samoobsługowe. Dlatego nie musisz podchodzić do kasy, aby wprowadzać zakłady do systemu - możesz to zrobić samodzielnie, bez konieczności stania w kolejce. Aktualnie STS, Fortuna i forBET udostępniają terminale samoobsługowe.

Wymagania

Aby obstawiać w stałym punkcie bukmachera, wystarczy mieć osiągniętą pełnoletność i mieć przy sobie trochę gotówki bądź kartę, aby umieścić kupon. Na stronie każdego legalnego bukmachera możesz znaleźć sekcję dotyczącą lokalizacji punktów danego bukmachera. Zawierają adresy aktualnie otwartych oddziałów, a także listę godzin pracy i udogodnień oczekujących w tej lokalizacji. W Internecie nie brakuje informacji o stałych punktach, ale faktem jest, że Internet stał się dzisiejszym liderem w zawieraniu zakładów.

Dlaczego coraz więcej osób obstawia w internecie?

Z dwóch powodów. Jednym jest pandemia, a drugim jest to, że wiele osób po prostu stawia na wygodę. Wybierają firmy bukmacherskie online, ponieważ mogą obstawiać nie ruszając się z domu. A oferta internetowa to nie tylko sport, ale także rozrywka, działalność polityczna itp. Mimo to, że internet gra teraz pierwsze skrzypce, to i tak liczba punktów stałych jest stosunkowo duża.

Warto jest też podkreślić, że szczegółowa analiza wymaga odpowiedniej koncentracji. Nie da się go ukryć, łatwiej go znaleźć we własnym domu czy mieszkaniu. Możesz tam wszystko zorganizować krok po kroku. Dodatkowo też możemy sprawdzić rankingi bukmacherskie, typy dnia, oraz inne statystyki, które potrzebne są nam do przygotowania odpowiedniej analizy bukmacherskiej.

W stałym punkcie nie mamy wpływu na to, czy istnieją odpowiednie warunki do szczegółowej analizy krok po kroku, a nie należy ignorować tego aspektu. Dokładna analiza ma duży wpływ na uzyskane wyniki. Dlatego warto zastanowić się nad decyzją o założeniu konta u jednego z najlepszych bukmacherów internetowych.

Obstawianie w internecie – jak to zrobić?

Jeśli chcemy postawić zakład w aplikacji mobilnej, wystarczy telefon – w przypadku zakładów online przez stronę internetową, może to być laptop, komputer stacjonarny, czy tablet. Konieczne jest również połączenie z Internetem. W istocie wystarczy wybrać odpowiedniego bukmachera – najlepiej takiego z licencją wydaną przez Ministerstwo Finansów - i założyć konto. Oczywiście tutaj też jest wymagana pełnoletność oraz obywatelstwo Polskie – w wypadku kiedy jesteś obcokrajowcem, jednym sposobem, aby obstawiać, jest korzystanie ze stacjonarnych punktów bukmacherskich.

Pandemia a stacjonarne punkty bukmacherskie

Nie da się ukryć, że pandemia koronawirusa jeszcze bardziej przyśpieszyła problem związany z tym, że coraz mniej osób chodzi do stacjonarnych punktów bukmacherskich. Na początku zarazy (okolice kwietnia – wtedy też najprawdopodobniej było najgorzej) cała nasza gospodarka została poddana kwarantannie – w tym i również stacjonarne punkty bukmacherskie. Od tego czasu mamy prawdziwy miszmasz – raz są one zamknięte, raz otwarte – co sprawia, że coraz mniejsza liczba graczy chce uczęszczać do takich punktów. Kolejną sprawą jest to, że takie stacjonarne punkty bukmacherskie już częściowo są zastępowane automatami – co dla wielu starszych graczy zabija atmosferę takiego punktu. W końcu większość graczy, którzy chodzą do takich punktów są po pięćdziesiątce, i lubią sobie pokonwersować z obsługą.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje