poniedziałek, 25 stycznia 2021 08:43

Wypadki, kolizje. Trudne warunki na drogach powiatu tarnowskiego

Autor Aleksandra Tokarz
Wypadki, kolizje. Trudne warunki na drogach powiatu tarnowskiego

Intensywne i marznące opady śniegu dają się we znaki. Na drogach powiatu tarnowskiego panują bardzo trudne warunki. Policjanci apelują do kierowców o ostrożność.

Utrudnienia mają miejsce już od godziny 3:30. Na drodze wojewódzkiej W980 między Zakliczynem a Gromnikiem na śliskiej jezdni do rowu wpadł samochód ciężarowy. Blokuje on trasę, w związku z czym wprowadzony został ruch wahadłowy.

W Rzuchowej, na drodze powiatowej w kierunku Tarnowa jezdnia jest śliska i oblodzona. Tam samochody ciężarowe mają problemy z wyjazdem pod wzniesienia.

Kolejne utrudnienia mają miejsce na 483 km autostrady A4 w kierunku Krakowa. Ciężarówka zahaczyła dwie osobówki. W tym miejscu jest zwężka, a samochody stoją na pasie awaryjnym.

Tarnowskie kluby otwarte mimo obostrzeń. Przed nimi tłumy!
Trzy tarnowskie kluby dołączyły do akcji #otwieraMY i pomimo obowiązujących w kraju obostrzeń wznowiły działalność. Sobotniej nocy ustawiły się przed nimi kolejki. Dość obostrzeń mają nie tylko przedsiębiorcy, których biznesy znajdują się niekiedy na skraju upadłości. Za normalnością tęsknią wszysc…

Trudna sytuacja jest także w Ciężkowicach, gdzie bus wiozący osoby do pracy wylądował w rowie. Jeden z pasażerów trafił do szpitala z urazem barku.

Śnieg wciąż sypie, w związku z czym policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności.

Tarnów - najnowsze informacje