poniedziałek, 20 stycznia 2020 07:53

Urządzamy łazienkę – jakie wyposażenie wybrać?

Autor Bernard Szwabowski
Urządzamy łazienkę – jakie wyposażenie wybrać?

Urządzenie łazienki w nowoczesnym stylu, aby była funkcjonalna i jednocześnie ładna nie jest łatwym zadaniem. Warto więc skorzystać z rozwiązań oferowanych przez sprawdzonego dostawcę takiego asortymentu jakim jest firma Statcon. Dzięki temu szybko znajdziesz wysokiej jakości wyposażenie toalet i łazienek.

  1. Nowoczesne podajniki na ręczniki papierowe
  2. Gdzie położyć papier toaletowy?
  3. Jak stworzyć łazienkę przyjazną dla osób niepełnosprawnych?

Oferta obejmuje rozwiązania dla klientów prywatnych, hoteli oraz firm i instytucji. Nie ma więc znaczenia czy planujesz remont łazienki we własnym domu, czy też chcesz zapewnić odpowiedni komfort swoim pracownikom.

Nowoczesne podajniki na ręczniki papierowe

Planując nowe wyposażenie toalety i łazienki w domu lub w pracy warto zacząć od wybrania dobrych podajników na ręczniki papierowe. Dzięki temu zaprowadzisz w łazience porządek, a jednocześnie każdy użytkownik będzie mógł łatwo dozować ilość ręczników, z których będzie chciał skorzystać. Wybierając natomiast pojemniki na ręczniki papierowe w roli, możesz dodatkowo zaoszczędzić, gdyż koszt pojedynczego ręcznika jest wówczas niższy. Pamiętaj jednak o tym, że wspomniane rozwiązanie wymaga nieco więcej miejsca. Niezależnie od tego, na jaki podajnik na ręczniki papierowe się zdecydujesz, zadbaj o to, aby każdy użytkownik miał gdzie wyrzucić zużyte ręczniki. Higiena rąk to podstawa w publicznych łazienkach i jeżeli nie zapewnisz łatwego dostępu do mydła, ręczników i innych niezbędnych rzeczy, osoby korzystające z łazienki na pewno nie będą zadowolone. Na szczęście zarówno pojemniki na ręczniki ZZ, jak i łatwe w użyciu plastikowe dozowniki do mydła możesz obecnie zamówić przez Internet. Większość artykułów została wykonana ze stali szlachetnej. Dzięki temu są nie tylko trwałe, ale też mają elegancki wygląd.

Gdzie położyć papier toaletowy?

Zaplanuj również to, w którym miejscu będzie się znajdował papier toaletowy. Inne rozwiązania sprawdzą się w szkole, inne w przedszkolu, a jeszcze inne w miejscu publicznym, gdzie warto rozważyć zamontowanie solidnego podajnika do papieru. Umieszczając go w takim podajniku, zwiększysz komfort użytkowników i unikniesz ryzyka, że ktoś przestawi papier w inne miejsce. Dobry podajnik na papier toaletowy wcale nie musi być drogi, co potwierdza oferta wspomnianego dostawcy rozwiązań dla łazienek.

Jak stworzyć łazienkę przyjazną dla osób niepełnosprawnych?

W przypadku hotelu lub restauracji konieczne jest też zadbanie o to, aby osoby niepełnosprawne bez żadnych problemów mogły skorzystać z łazienki. Sprawdź więc, jaka powinna być łazienka dla niepełnosprawnych, abyś mógł uniknąć kosztownych remontów.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje