sobota, 17 czerwca 2023 06:22

W wakacje nie będzie nudy. Gwiazdy zawitają do Myślenic

Autor Norbert Kwiatkowski
W wakacje nie będzie nudy. Gwiazdy zawitają do Myślenic

Lato to okres w roku, gdzie nie ma czasu na nudę. Z podobnego założenia wychodzą władze Myślenice. W trakcie zbliżających się wakacji zapowiada się wiele ciekawych imprez organizowanych na terenie miasta. Nie lada gratką dla fanów polskiej muzyki rozrywkowej będzie „Lato z Radiem”, w ramach którego swoje koncerty w Myślenicach zagrają Piotr Cugowski oraz zespół Red Lips.

Wraz z początkiem wakacji rusza trasa koncertowa organizowana co roku przez radiową „Jedynkę” pn. „Lato z radiem”. Podczas tegorocznej edycji dziennikarze Programu Pierwszego Polskiego Radia dotrą aż do 10 miejscowości, a jednym z przystanków ponownie staną się Myślenice.

Już 5 sierpnia na scenie ulokowanej na Rynku w Myślenicach pojawią się prawdziwe gwiazdy polskiej estrady. Tym razem myślenicka publiczność bawić się będzie przy muzyce granej przez twórcę hitów takich, jak „Kto nie kochał”, „Za szkłem” czy „Życia mała garść” - Piotra Cugowskiego. W tym dniu wystąpią również półfinaliści pierwszej edycji programu „Must Be The Music. Tylko Muzyka”, znani z przebojów „To co nam było”, „Bez reguł” oraz „P.s.” – zespół Red Lips.

Koncerty będą głównym punktem programu imprezy, ale na zgromadzonych na myślenickim Rynku uczestników wydarzenia czekają również inne liczne atrakcje oraz konkursy z ciekawymi nagrodami.

- Tego lata ekipa „Lata z Radiem" ponownie odwiedzi Myślenice w pełnym formacie trasy koncertowej z udziałem publiczności, co bardzo mnie cieszy. Znów spotkamy się z legendarnym radiowcem Robertem Czejarkiem. Możemy już ogłosić, że w naszym mieście koncerty zagrają Piotr Cugowski oraz zespół Red Lips. W trakcie wydarzenia nie zabraknie oczywiście wyjątkowych atrakcji i niespodzianek oraz konkursów z nagrodami. Chcę podkreślić również, że „Lato z radiem” nie będzie jedynym wydarzeniem muzycznym organizowanym w Myślenicach we współpracy z ogólnopolskimi mediami radiowo-telewizyjnymi. Szczegółowe informacje na ten temat będziemy przekazywać na bieżąco – powiedział burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Jarosław Szlachetka.

W trakcie ponad dwumiesięcznej trasy, „Lato z Radiem” dotrze do rozmaitych zakątków naszego kraju - 24 czerwca ekipa Programu Pierwszego Polskiego Radia pojawi się Poddębicach, 25 czerwca w Toruniu, 1 lipca w Tarnowie, 7 lipca w Węgorzewie, 15 lipca w Dobczycach, 23 lipca w  Tymbarku, 30 lipca w Giżycku, 5 sierpnia w Myślenicach, 19 sierpnia w Międzyzdrojach, a 27 sierpnia Przemyślu.  Maskotką tegorocznej edycji „Lata z Radiem” wybrano konika polskiego.

Źródło oraz foto: Miasto i Gmina Myślenice

Myślenice - najnowsze informacje

Rozrywka