niedziela, 26 września 2021 14:09

Czołówka w Grybowie

Autor Tomasz Stępień
Czołówka w Grybowie

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w piątek po południu w Grybowie Białej Wyżnej. Na szczęście obyło się bez poważnych konsekwencji.

24 września o godzinie 14.41 zastępy z JRG nr 1 w Nowym Sączu oraz OSP Grybów Biała zadysponowane zostały do działań w Grybowie Białej Wyżnej. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że doszło do zderzenia czołowo bocznego dwóch samochodów osobowych.

Jak relacjonują strażacy, wszyscy uczestnicy zdarzenia opuścili pojazdy o własnych siłach i nie uskarżali się na żadne dolegliwości. Gorzej z pojazdami. Z obu uszkodzonych samochodów nastąpił wyciek płynów eksploatacyjnych. – Działania zastępów Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych. Po przybyciu na miejsce zdarzenia Policji usunięto uszkodzone pojazdy z jezdni na pobocze. – informują strażacy z PSP Nowy Sącz.

Po zakończeniu działań na miejscu zdarzenia pozostała Policja oraz wszyscy jego uczestnicy w celu wyjaśnienia przyczyn i okoliczności.

Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje