środa, 12 lipca 2023 07:13

Dramat w Bukownie. Kobieta wypadła z balkonu. Na miejscu LPR

Autor Katarzyna Jamróz
Dramat w Bukownie. Kobieta wypadła z balkonu. Na miejscu LPR

Do dramatycznego zdarzenia doszło we wtorek (11 lipca) wieczorem w miejscowości Bukowno. Z jednego z balkonów, znajdującego się w budynku wielorodzinnym, wypadła 45-letnia kobieta.

Do zdarzenia doszło we wtorek (11 lipca) tuż po godzinie 21:00 w miejscowości Bukowno (powiat olkuski). Z balkonu, znajdującego się na 3. piętrze budynku wielorodzinnego przy ul. Niepodległości, wypadła 45-letnia kobieta.

W akcji ratunkowej wzięły udział JRG PSP z Olkusza, OSP Bukowno Miasto, OSP Bukowno Stare, zespół ratownictwa medycznego i policja.

– Zgłoszenie otrzymaliśmy kilka minut po godzinie 21:00. Kobieta wypadła z 3. piętra. Ustaliliśmy, że jest to 45-latka. Przytomna kobieta została przetransportowana do szpitala. Wszelkie okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania – powiedziała w rozmowie z Głos24 podkom. Barbara Szczerba z Zespołu Prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.

#aktualnie Bukowno, powiat Olkuski. Młoda kobieta wypadła z balkonu na 4 piętrze. Na miejsce zadysponowano zastępy z...

Opublikowany przez Patrol998-Małopolska Wtorek, 11 lipca 2023

Poszkodowana została przetransportowana do szpitala za pomocą śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Okoliczności tego dramatycznego zdarzenia ustala policja.

Fot. Fb. OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W BUKOWNIE MIEŚCIE

Olkusz

Olkusz - najnowsze informacje

Rozrywka