czwartek, 1 kwietnia 2021 09:16

Wieliczka. Dwa srebra i brąz dla zawodniczek SW Prime

Autor Marzena Gitler
Wieliczka. Dwa srebra i brąz dla zawodniczek SW Prime

Dwa srebrne i brązowy medal przywiozły z zawodów w Skarżysku-Kamiennej zawodniczki Wielicko-Gdowskiej Szkoły Walki Prime.

W III Świętokrzyskim Turnieju Kickboxingu w formule kick-light w Skarżysku-Kamiennej, który odbył się 13 marca,  wzięło udział pięciu zawodników Wielicko-Gdowskiej Szkoły Walki Prime.

Tym razem na medal spisały się dziewczyny. Dominika Niemiec w kategorii kadetek starszych do 50 kg zdobyła srebrny medal, Zofia Urbaniec w kategorii kadetek starszych do 46 kg zdobyła również srebrny medal, natomiast Kinga Konieczny w kategorii juniorek do 55 kg wywalczyła brązowy medal. Niestety, bez medalu wrócili Wojciech Bar oraz Dominik Bar.

Warto dodać, ze zawodnicy wciąż podnoszą swoje umiejętności. W Lubawie pod okiem trenerów kadrowych Rafała Mazurowskiego oraz Piotra Nasulewicza na zgrupowaniu kadry Polski w formule kick-light szkolił się zawodnik SW Prime Filip Suder, natomiast w Krakowie kurs na instruktora kickboxingu prowadzonym przez znanego i cenione w świecie kickboxingu trenera Tomasza Mamulskiego ukończyła trenerka Aleksandra Raźny.

foto: SW Prime

Wieliczka

Wieliczka - najnowsze informacje