wtorek, 30 marca 2021 08:18

Jakie akcesoria do sprzątania przydają się w domu? Podpowiadamy

Autor Artykuł sponsorowany
Jakie akcesoria do sprzątania przydają się w domu? Podpowiadamy

Ze sklepowych półek atakują nas coraz to nowsze środki czystości, a także akcesoria do sprzątania, które mają odmienić nasze życie. Nowy design – nowa cena, nowe obietnice producenta. Jakie sprzęty jednak tak naprawdę przydają się podczas codziennego życia? Sprawdźmy to!

Odkurzacz

Jeśli chodzi o akcesoria do sprzątania – prawdziwym niezbędnikiem w każdym domu będzie odkurzacz. Te nowoczesne, samojezdne mają mnóstwo zalet i pozwalają zaoszczędzić czas. Pamiętaj jednak, że i tak w domu będziesz potrzebować tradycyjnego odkurzacza, obsługiwanego przez człowieka, dzięki któremu odkurzysz kanapę i trudno dostępne miejsca.

Miotła i szufelka

To te akcesoria do sprzątania, które znane są nam od zarania dziejów. Miotła lub zmiotka i szufelka są niezbędnikami, które przydają się na co dzień. Można nimi omieść buty z piasku, zebrać okruszki z podłogi. Bardzo często są niedoceniane przez swoją prostą formę, ale to prawdziwe skarby! Jeśli rozważasz taki zakup, pomyśl o profesjonalnym sprzęcie sprzątającym. Tego typu szufelki posiadają wydłużoną rączkę, dzięki czemu nie będziesz przeciążać pleców. Produkty te są również znacznie wytrzymalsze, od tych zakupionych w sieciówce.

Mop i wiadro

Profesjonalny sprzęt sprzątający, który wart jest każdej złotówki! Czyste podłogi oznaczają bezpieczny dom. Szczególnie, jeśli jesteś rodzicem małego dziecka. Mop nie musi mieć kosmicznego kształtu i nanowłókien. Powinien być natomiast gęsty i dobrze zbierać. Dobrze też, jeśli będzie łatwy w czyszczeniu. Wiadro powinno być pojemne i wytrzymałe. Dlatego warto postawić na profesjonalne akcesoria. Wykonane są często z lepszej jakości materiałów, niż nawet te topowych marek sklepowych.

Ściągaczka

Marzysz o oknach bez smug? To bardzo często kwestia nie tylko odpowiedniego środka czystości, ale też narzędzia. Ściągaczki to te akcesoria do sprzątania, które odmienią Twoje spojrzenie na czyste okna. Zauważysz, że przez lata niepotrzebnie biłeś się ze smugami i wydawałeś kolejne pieniądze na coraz to nowsze wynalazki. Postaw na prostotę. Warto jednak zainwestować w profesjonalny sprzęt, ponieważ jego jakość będzie wysoka i będzie Ci długo służyć. Gumowa część długo pozostanie elastyczna i po każdym pociągnięciu szybko wróci do swojej wyjściowej formy.

Co ważne, profesjonalny sprzęt sprzątający raczej trudno kupić w osiedlowym markecie. Najlepiej poszukać go w sieci. Wśród sklepów, które oferują takie narzędzia, prym wiedzie Cleantec.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje