czwartek, 16 marca 2023 11:58

Już w ten weekend rusza Festiwal Roślin. "Wiemy, że dla wielu osób to nie tylko hobby"

Autor Patryk Trzaska
Już w ten weekend rusza Festiwal Roślin. "Wiemy, że dla wielu osób to nie tylko hobby"

Już w ten weekend (18-19 marca) krakowska Hala Cracovia ponownie zapełni się miłośnikami roślin. To kolejna edycja największego w Polsce targu roślin doniczkowych. Stali bywalcy podkreślają, że to najlepsza okazja, aby kupić interesujące nas sadzonki w niskich cenach.

Jak na każdym wydarzeniu tego typu, organizatorzy zapewniają, że przywiozą ogromną ilość roślin prosto z hodowli. Mają być wśród nich nowe gatunki, rozszerzając już i tak bogaty asortyment. Z kolei dział roślin kolekcjonerskich ma zostać znacząco wzbogacony, a ceny mają pozostać niskie.

Festiwal Roślin to jednak nie tylko rośliny doniczkowe. Na wydarzeniu znajdziemy także bestsellerową książkę o hodowli roślin doniczkowych, torby tekstylne, akcesoria dla pasjonatów i wiele innych produktów związanych z ogrodnictwem.

fot. Festiwal Roślin 

W trakcie Festiwalu, organizatorzy zaoferują rośliny w cenach zaczynających się już od 5 zł. Organizatorzy przekonują, że jakość roślin dostarczanych na Festiwal jest wyższa niż w marketach, ponieważ przyjeżdżają one prosto z hodowli.  

Rozmawialiśmy z organizatorem, który podkreślił, że Festiwal Roślin to wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich miłośników roślin. – Staramy się przede wszystkim, aby nasze rośliny były dostępne dla wszystkich, a ich ceny były jak najniższe, ponieważ wiemy, że dla wielu osób to nie tylko hobby, ale również styl życia – mówił.

fot. Festiwal Roślin 

Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny. Płatność gotówką, kartą lub BLIK. Festiwal odbędzie się w hali Cracovia, przy alei Focha 40 w Krakowie w godzinach 8:00-20:00 (sobota - 18 marca) oraz 10:00-18:00 (niedziela -19 marca)

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka