piątek, 15 stycznia 2021 11:32

Kalkulator Szczepień. Zabawka czy przydatne narzędzie? Jak z niego skorzystać?

Autor Marzena Gitler
Kalkulator Szczepień. Zabawka czy przydatne narzędzie? Jak z niego skorzystać?

- Dobrze jest patrzeć rządzącym na ręce - mówi Natalia Nazim, przedstawicielka Omni Calculator, krakowskiego start-upu, który stworzył cieszący się już bardzo dużym zainteresowaniem Kalkulator Szczepień. Dzięki niemu możemy policzyć kiedy według rządowego programu, możemy zostać zaczczepieni na COVID.

Kalkulator Szczepień stworzyła krakowska firma Omni Calculator. Dzięki temu narzędziu możemy szybko sprawdzić, kiedy zostaniemy zaszczepieni przeciwko Covid-19. Pisaliśmy o tym tu:

Sprawdź kiedy zaszczepisz się na COVID. Krakowska firma stworzyła Kalkulator Kolejki Szczepionkowej
Krakowska firma Omni Calculator stworzyła specjalny kalkulator, dzięki któremu możemy sprawdzić, kiedy zostaniemy zaszczepieni przeciwko Covid-19. Narzędzie oblicza ile osób jest do zaszczepienia przed nami i podaje orientacyjny czas naszego szczepienia. Kalkulator kolejki szczepionkowej został sw…

Czym jest Kalkulator Szczepień i jak z niego skorzytać?

Czy Kalkulator Szczepień a dokładnie Kalkulator Kolejki Szczepionkowej będzie modyfikowany w zależności od zmian w Narodowym Programie Szczepień? Jak z niego skorzystać? Jaki jest cel projektu? - wyjaśnia Natalia Nazim z Omni Calculator. W rozmowie poznamy też twórczynie Kalkulatora Szczepień - lekarkę Aleksandrę Zając z Omni Calculator i Dominikę Miszewską, doktorantkę Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, które mówią jak powstało narzędzie i jaka była ich rola w projekcie.

Gdzie znajdę Kalkulator Szczepień?

Kalkulator Kolejki Szczepionkowej jest dostępny na stronie www.omnicalculator.com:

Kalkulator Kolejki Szczepionkowej COVID-19
Kalkulator Kolejki Szczepionkowej COVID-19 obliczy, kiedy możesz otrzymać szczepionkę na COVID-19.

zobacz też:

W tych miejscach zaszczepisz się przeciw COVID w Krakowie
Ministerstwo Zdrowia udostępniło mapę z lokalizacjami punktów szczepień w całym kraju. W Małopolsce obecnie jest ich 492, z czego 111 w Krakowie.
Jak zarejestrować się na szczepienie i zapisać na listę? Rząd przekazał szczegółowe instrukcje
Podczas dzisiejszej konferencji prasowej, w której udział wzięli szef KPRM Michał Dworczyk, wiceminister zdrowia Anna Goławska oraz prezes Agencji Rezerw Materiałowych Michał Kuczmierowski, zaprezentowano filmy, prezentujące krok po kroku procedurę jak zapisać się na szczepienie.
NFZ nakazuje niszczenie niewykorzytanych dawek szczepionek? Krakowscy radni chcą zmian w sprawie szczepień
Proponowany przez rząd plan szczepień, a przede wszystkim wytyczne dla placówek, które podjęły się szczepień, budzą niepokój wśród krakowskich radnych. Podczas Komisji Zdrowia i Uzdrowiskowej RMK na pytania radnych i zaproszonych gości odpowiadała przedstawicielka Narodowego Funduszu Zdrowia.
Rozmowy na Rękawce

Rozmowy na Rękawce - najnowsze informacje