piątek, 1 kwietnia 2022 11:37

Małżeństwo z Krakowa podbija polsatowskie show. To trzeba zobaczyć!

Autor Norbert Kwiatkowski
Małżeństwo z Krakowa podbija polsatowskie show. To trzeba zobaczyć!

Zawodnicy z każdego zakątka kraju przyjechali tu by podjąć wyzwanie życia! – mówi prowadząca Karolina Gilon. W „Ninja Warrior Polska” liczy się siła mięśni, ale także skupienie, koncentracja i prawdziwa odwaga! Szósty odcinek „Ninja Warrior Polska” (premiera na antenie Polsatu 5 kwietnia o godz. 20:05) nie zawiedzie widzów pod względem zaskoczeń i emocji na najwyższym poziomie. Wśród uczestników ponownie znalazło się małżeństwo z Krakowa – Karolina i Maksym Riznyk.

37-letnia Karolina i 28-letni Maksym Riznyk wracają na tor! To prawdziwi weterani programu. Maksym wystąpił w trzech pierwszych edycjach show, Karolinę zaś widzowie Telewizji Polsat mogli oglądać w drugim i trzecim sezonie. Czy tym razem zawodnicy zrealizują marzenie o zdobyciu tytułu pierwszego polskiego Ninja Warrior? Biorąc pod uwagę, że konkurenci są naprawdę silni, walka będzie zacięta!

Karolina jest z zawodu pielęgniarką onkologiczną. Prowadzi też z mężem klub street workout’u. Jest organizatorem Mistrzostw Polski Street Workout Poland Championships oraz prezesem Polskiej Federacji Kalisteniki i Street Workout. Niedawno założyła swój kanał na YouTubie, gdzie wykonuje różne sportowe challenge. Spełnia się również jako mama 4-letniego synka.

Maksym mimo wykształcenia związanego z handlem zagranicznym swoją karierę zawodową związał ze sportem i spełnia się jako zawodnik, a także trener.  Od pięciu lat wspólnie z Karoliną prowadzą szkołę „Riznyk Street Workout School”. Po 15-latach uprawiania jednej dyscypliny - street workout “przebranżowił się” na Ninja i absolutnie tego nie żałuje. Jest pomysłodawcą kilku zwycięskich projektów z Budżetu Obywatelskiego w Krakowie – stworzył darmowe obiekty sportowe do użytku publicznego.

Nowy sezon „Ninja Warrior Polska” w każdy wtorek o godz. 20:05 w Polsacie!

Źródło oraz foto: Maciej Piórko/Polsat)

Kraków

Kraków - najnowsze informacje