piątek, 28 kwietnia 2023 08:31

Metale i obróbka CNC są naszą pasją. I nie będziemy tego ukrywać!

Autor Artykuł sponsorowany
Metale i obróbka CNC są naszą pasją. I nie będziemy tego ukrywać!

Metale i obróbka CNC są naszą pasją. Zespół, który stworzyliśmy w czasie sześciu lat rozwijania firmy ZMZ Radosław Misztela, Kamil Kraska s.c., to również pasjonaci, dla których praca nad metalem nie ma tajemnic, a do tego sprawia im przyjemność i daje możliwość samorealizacji. Nasi pracownicy potrafią obsługiwać obrabiarki CNC, a do tego piszą programy, wprowadzają do nich korekty zgodne z wytycznymi klientów, dbają o stan parku maszynowego i codziennie wprowadzają do firmy szereg innowacji, aby jak najskuteczniej realizować oczekiwania rynku i za nim nadążyć. Historię firmy i jej markę budują tokarze, frezerzy, spawacze, ślusarze, inżynierowie, programiści, a dodatkowo nasi dostawcy i kooperanci. Zawsze przy ich wyborze stawiamy na jakość i zaufanie, aby jak najlepiej realizować wizję właścicieli opartą na budowaniu relacji z partnerami i etyce zawodowej.

Jakie usługi oferuje firma ZMZ?

Oferujemy usługi tokarskie, usługi frezowania CNC, usługi spawalnicze, a współpracując z wieloma podwykonawcami mamy możliwość realizowania również wielu innych zamówień od naszych klientów. Nie widzimy sensu w robieniu wszystkiego za wszelką cenę. Chcemy skupić się na tym, na czym jesteśmy naprawdę dobrzy, a pozostałe usługi zlecić firmom zewnętrznym, które również uważamy za fachowców w swoich dziedzinach. Wzajemne wsparcie w czasach kryzysu, kiedy wiele firm traci płynność finansową jest dla nas ważne. Dzięki temu budujemy pełne lojalności i zaufania relacje z kooperantami, a przede wszystkim wzmacniamy branżę, której jesteśmy częścią. My skupiamy się na obróbce skrawaniem z wykorzystaniem maszyn CNC, a usługi jak choćby cięcie laserem, cięcie wodą, gięcie blach, anodowanie, nawęglanie czy chromowanie zlecamy profesjonalistom. O naszej pełnej ofercie i tym co oferujemy można przeczytać na naszej stronie www.zmzcnc.com

Jak nawiązać współpracę z firmą ZMZ?

Nawiązanie z nami współpracy nigdy nie było łatwiejsze. Na stronie można znaleźć namiary na osoby odpowiedzialne za kontakt z klientami i podwykonawcami, dane firmy, a przede wszystkim bardzo czytelny formularz kontaktowy. Za jego pomocą można do nas napisać i po podaniu wszelkich detali dotyczących zamówienia zapytać o wycenę, termin realizacji i warunki finansowe. Dodatkowo można przeczytać zasady polityki prywatności oraz zapoznać się z ogólnymi warunkami współpracy z nami tak, aby nie mieć żadnych wątpliwości co do tego, że jesteśmy idealną firmą do zrealizowania nawet trudnych zleceń. My po prostu lubimy wyzwania!

Technologia - najnowsze informacje

Rozrywka