środa, 22 czerwca 2022 08:27

Nie żyje gwiazda programu TVN. Tragiczna śmierć...

Autor Norbert Kwiatkowski
Nie żyje gwiazda programu TVN. Tragiczna śmierć...

Niestety ziściły się najgorsze przewidywania wszystkich. W wyniku ran odniesionych w pożarze własnego mieszkania zmarła Natalia Madejczyk - gwiazda pierwszej edycji programu "You Can Dance - Po prostu tańcz!"

O tym, że młoda artystka uległa wypadkowi poinformował 20 czerwca jej dobry przyjaciel i zwycięzca tej samej edycji programu Maciej Florek: - Natalia Madejczyk miała bardzo poważny wypadek i leży w szpitalu, walcząc o zdrowie i życie. Dlatego proszę Was (...) o chociaż chwilę modlitwy, medytacji, pomyślenia o Natalii. Wiem, że będzie to czuła w tych ogromnie trudnych chwilach, bo jest wrażliwą osobą - zaapelował.

Wpis spotkał się z ogromnym odzewem od fanów, którzy wspólnie z rodziną do końca wierzyli w cud. Niestety - kolejnego dnia - tancerz zaktualizował swój wpis. W komentarzu podał tragiczną informację...

- Kochani, bardzo dziękuję za tak duży odzew. Natalia dzisiaj umarła. Modlitwa będzie na pewno darem dla tak niezwykłej osoby... Jak będę wiedział o szczegółach związanych z pogrzebem, dam znać... - oznajmił ze smutkiem.

Natalia Madejczyk znakomicie zaprezentowała się w pierwszej edycji programu "You Can Dance". Młoda artystka, choć nie została zwyciężczynią show, zyskała dużą sympatię widzów i jurorów.

Foto: Grupa Festiwale (Facebook)

Małopolska - najnowsze informacje