czwartek, 30 czerwca 2022 13:54

Po raz pierwszy w historii Nowy Sącz na... pierwszym miejscu!

Autor Joanna Jamróz-Haładyj
Po raz pierwszy w historii Nowy Sącz na... pierwszym miejscu!

24 czerwca odbyła się Gala Oceny Aktywności Gmin Subregionu Sądeckiego. W 14. Edycji Rankingu Oceny Aktywności Gmin Nowy Sącz zajął I miejsce w kategorii „EFEKTY POLITYKI SPOŁECZNEJ”, I miejsce w kategorii „GENEROWANIE DOCHODÓW”, tym samym plasując się – po raz pierwszy w historii Oceny Aktywności Gmin – na pierwszym miejscu w kategorii „Oceny Końcowej”, zdobywając 139,04 punkty.

Analizę aktywności gmin Sądecczyzny za kolejny 2021 rok przeprowadził instytut Ekonomiczny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu. Przedstawiana publikacja jest wynikiem współpracy Instytutu z Fundacją Sądecką, która jest głównym inicjatorem przedsięwzięcia Oceny Aktywności Gmin Subregionu Sadeckiego.

- Chciałbym wszystkim państwu bardzo serdecznie pogratulować za te sukcesy i podziękować za państwa pracę. Każdy z nas ma swoje problemy w swoich gminach, miastach, miejscowościach. Ja na szczęście mam Mieszkańców Nowego Sącza, współpracowników, którzy kochają Nowy Sącz i myślę, że lepszą formą tego paliwa do działania jest właśnie miłość, współpraca i współdziałanie. Za to im dzisiaj bardzo serdecznie dziękuję

– powiedział prezydent Ludomir Handzel.

Inf. i foto: UMNS

Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje