poniedziałek, 5 lutego 2024 15:06

Zawoja. Pijany mężczyzna uratowany przed śmiercią

Autor Katarzyna Domagała
Zawoja. Pijany mężczyzna uratowany przed śmiercią

Makowscy policjanci interweniowali w Zawoi, gdzie przy jednym ze sklepów leżał pijany mężczyzna. Dzięki ich czujności, mężczyzna być może uniknął śmierci.

W sobotę 3 lutego policjanci z Komisariatu Policji w Makowie Podhalańskim zostali skierowani na interwencję do Zawoi Centrum, gdzie w rejonie sklepu miał leżeć nietrzeźwy mężczyzna znaleziony przez przechodnia.

Gdy policjanci przyjechali na miejsce, zastali znanego im już 33-latka. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Policjanci natychmiast wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe. W momencie, gdy ratownicy dotarli na miejsce, mężczyzna przestał oddychać, co wskazywało na nagłe zatrzymanie pracy serca. Medycy rozpoczęli działania ratujące życie. Po stabilizacji jego stanu został przetransportowany do szpitala.

Reagujmy, gdy widzimy osobę potrzebującą pomocy i nie przechodźmy obojętnie wobec osób nietrzeźwych leżących w okolicach drogi, klatki schodowej czy sklepu. Nasza reakcja na taką sytuacje, może uratować czyjeś życie! - czytamy w komunikacie policji.

Fot.: Policja Sucha Beskidzka

Sucha Beskidzka

Sucha Beskidzka - najnowsze informacje

Rozrywka