czwartek, 1 lipca 2021 07:10

Tragedia podczas rozbiórki starej hali w Tarnowie. Nie żyje 35-letni pracownik

Autor Aleksandra Tokarz
Tragedia podczas rozbiórki starej hali w Tarnowie. Nie żyje 35-letni pracownik

35-letni mężczyzna, który pracował przy rozbiórce starej hali na terenie dawnej odlewni Zakładów Mechanicznych przy ul. Rozwojowej w Tarnowie, został przygnieciony przez betonowy fragment ściany. Mężczyzny, pomimo reanimacji, nie udało się uratować.

Do tragedii doszło w środę, 30 czerwca, około godziny 9:30. Podczas prac rozbiórkowych hali przy ul. Rozwojowej, jeden z fragmentów oderwał się od konstrukcji i przygniótł pracownika.

35-letni mieszkaniec powiatu tarnowskiego w wyniku wypadku stracił przytomność i doznał poważnych obrażeń. - Pomimo szybkiej interwencji służb medycznych i trwającej blisko godzinę reanimacji, jego życia nie udało się uratować - relacjonuje asp. sztab. Paweł Klimek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie.

Okoliczności tragicznego wypadku ustalają policja i prokuratura. O zdarzeniu poinformowano także Państwową Inspekcję Pracy.

Tarnów. Metodą „na wnuczka” pozbawiła seniora wszystkich oszczędności. 20-latka jest w rękach policji [VIDEO]
Wiadomości Tarnów. Policjanci zatrzymali 20-latkę, która metodą “na wnuczka” pozbawiła mieszkańca Tarnowa wszystkich oszczędności. Czy pieniądze udało się odzyskać?

fot. Fotografia Ratownicza Konrad Sikorski

Tarnów - najnowsze informacje