sobota, 11 września 2021 12:09

[Video] W Karpaczu antyszczepionkowcy zaatakowali polityków, grożąc im śmiercią! „To cena za promocję akcji szczepień”

Autor Mirosław Haładyj
[Video] W Karpaczu antyszczepionkowcy zaatakowali polityków, grożąc im śmiercią! „To cena za promocję akcji szczepień”

Do zdarzenia z udziałem antyszczepionkowców oraz rzecznika Ministerstwa Zdrowia Wojciecha Andrusiewicza i szefa PSL Władysława Kosiniaka-Kamysza doszło w czasie Forum Ekonomicznego w Karpaczu.

Na marginesie Forum Ekonomicznego w Karpacz doszło do skandalu. Antyszczepionkowcy grozili śmiercią szefowi PSL Władysławowi Kosiniakowi-Kamyszowi. Otoczyli go, gdy wychodził z restauracji.

– Wulgaryzmy, wygrażanie i ataki to widać cena, którą płacą którą osoby promujące szczepienia. Ja się zaangażowałem od pierwszego dnia Narodowego Programu Szczepień, na prośbę ministra Dworczyka uczestniczyłem w publicznym przyjęciu szczepionki

– powiedział dla tvp.info polityk.

Na umieszczonym w sieci filmie słychać, jak przeciwnicy szczepień wyzywają go od kanalii, „politycznych prostytutek”, porównują z doktorem Mengele i grożą zamachem.

Od przeciwnika szczepień musiał się także opędzać rzecznik Ministerstwa Zdrowia. Nieznajomy mężczyzna dopadł Wojciecha Andrusiewicza w drodze na Forum Ekonomiczne. W związku z tym, że doszło do szarpaniny, musiała interweniować policja.

koronawirus najnowsze informacje

Inf.: TVP.info

Polska

Polska - najnowsze informacje