czwartek, 28 lipca 2022 09:53

Wlali benzynę i uciekli. Teraz szuka ich policja - rozpoznajesz sprawców?

Autor Tomasz Stępień
Wlali benzynę i uciekli. Teraz szuka ich policja - rozpoznajesz sprawców?

Dwaj mężczyźni, zatankowali paliwo na stacji paliw w Nowej Wsi (powiat oświęcimski, gmina Kęty), a następnie odjechali nie płacąc. Teraz szuka ich policja i apeluje do osób, które rozpoznają sprawców na zdjęciach o kontakt.

Policjanci z Komisariatu Policji w Kętach  poszukują dwóch mężczyzn, którzy dokonali tankowania paliwa na stacji paliw w Nowej Wsi, a następnie odjechali nie płacąc.

– Do zdarzenia doszło 25 czerwca br. o godzinie 12.50. Mężczyźni na stacje paliw przyjechali samochodem marki Audi A6 kombi koloru szary metalik. Zatankowali gaz LPG oraz benzynę za ponad 500 zł, a następnie odjechali nie płacąc – informuje asp. szt. Małgorzata Jurecka z KPP w Oświęcimiu.

Pracujący nad sprawą funkcjonariusze zabezpieczyli  monitoring ze stacji paliw na którym utrwalone zostały wizerunki podejrzanych.

– Apelujemy do osób, które rozpoznają sprawców na zdjęciach z monitoringu o kontakt z Komisariatem Policji w Kętach pod numer telefonu 47 83 26 500 lub pod numer alarmowy 112 lub na mail kp-kety@oswiecim.policja.gov.pl. Zapewniamy anonimowość – apelują policjanci.

Oświęcim

Oświęcim - najnowsze informacje