sobota, 6 lutego 2021 09:09

Poznaj Miss Foto 2020 - mieszka w Małopolsce. Jak wyglądał konkurs "od kuchni"?

Autor Marzena Gitler
Poznaj Miss Foto 2020 - mieszka w Małopolsce. Jak wyglądał konkurs "od kuchni"?

Żaneta Kotarba reprezentowała Małopolskę w finale Miss Polski 2020 i wróciła z tytułem Miss Foto. Wcześniej zdobyła tytuł II Wicemiss Małopolski. Jakie są jej wrażenia z udziału w konkursie?

Sympatyczna gdowianka gościła w naszym studiu jeszcze przed finałem Miss Polski 2020. Teraz mówi o swoich wrażeniach ze zgrupowania i finałowej gali oraz serdecznym przyjęciu w rodzinnych stronach, które zgotowali jej wójt Gdowa Zbigniew Wojas i zwykli mieszkańcy, z którymi spotkała się podczas 29 finału WOŚP. Dlaczego warto wziąć udział w takim konkursie? Jak wygląda "od kuchni"? Zobacz naszą rozmowę z Żanetą Kotarbą, Miss Foto finału Miss Polski 2020 i II Wicemiss Małopolski 2020!

zobacz też:

Wicemiss Małopolski, Żaneta Kotarba - Czy zostanie Miss Polski 2020?
Żaneta Kotarba reprezentuje Małopolskę w konkursie Miss Polski, którego finał odbędzie się już 17 stycznia. Dlaczego wystartowała w konkursie, jak wyglądał konkurs zorganizowany w czasie pandemii i jak pomóc jej zdobyć koronę?
Gdów. Żaneta Kotarba Miss Foto w finale Miss Polonia 2020. Gdzie ją spotkacie?
Żaneta Kotarba z Fałkowic podczas niedzielnej gali finałowej Miss Polski wywalczyła tytuł Miss Foto 2020. Laureatka tytułu spotkała się z wójtem Gdowa Zbigniewem Wojasem, który złożył jej gratulacje i podziękował za piękne reprezentowanie naszej gminy na arenie ogólnopolskiej.
[ZDJĘCIA] 3 piękne Małopolanki w finale Miss Polski
W sylwestrowy wieczór poznaliśmy finalistki Miss Polski i Miss Polski Nastolatek 2020, a wśród nich nasze piękne Małopolanki! 17 stycznia 2021 roku 24 najpiękniejsze Polki staną do walki o tytuł i koronę Miss Polski 2020, a wśród nich 3 piękne Małopolanki. Nasz region reprezentować będą: * Justy…
Rozmowy na Rękawce

Rozmowy na Rękawce - najnowsze informacje