środa, 14 kwietnia 2021 20:41

Budzi tysiące ludzi o 5:55. Fryderyk Karzełek: "Poranek to najlepszy czas na myślenie"

Autor Marzena Gitler
Budzi tysiące ludzi o 5:55. Fryderyk Karzełek: "Poranek to najlepszy czas na myślenie"

Jak być lepszą wersją siebie? Co zrobić, żeby nasze postanowienia w końcu zaczęły się realizować? Jak wyjść z kryzysu finansowego? Jak przyswoić sobie 13 nawyków na drodze do sukcesu? Na te pytania co rano od 1000 dni odpowiada gość "Rozmów na Rękawce" Fryderyk Karzełek, który od blisko 3 lat co rano o 5:55 budzi tysiące osób, które weszły na ścieżkę rozwoju.

Fryderyk Karzełek to sprawny finansista i ceniony trener finansowy, doceniany przez liderów największych korporacji i dziesiątki tysięcy osób, które oglądają jego filmy na YouTube, lajwy na Facebooku, słuchają jego konferencji, biorą udział w szkoleniach i webinarach oraz czytają jego książki.

Niespełna trzy lata temu wpadł na pomysł, aby postawić wyzwanie porannego wstawania, żeby zaplanować swój dzień, postawić cele, napełnić się dobrą energią. Codziennie o godz. 5:55 budzi osoby, które chcą lepiej rozpocząć swój dzień. Jego transmisje na żywo ogląda kilka tysięcy osób. W czwartek, 15 kwietnia odbędzie się już 1000 odcinek jego lajwu. Z tej okazji znów rzucił wyzwanie, żeby obejrzało go "na żywo" 10 tysięcy osób.

W rozmowie z Głos24 odpowiada na pytanie, czy spodziewał się, że projekt rozpoczęty blisko 3 lata temu będzie miał tak dużo odcinków. Przypomina, jak to wszystko się zaczęło i przekonuje, dlaczego tak ważny jest dobrze wykorzystany poranek, zanim ruszymy do naszych codziennych obowiązków.

Pytamy też o to, jak rozpocząć drogę wyjścia z kryzysu finansowego, który dotyka coraz więcej osób. Fryderyk Karzełek sam kiedyś stracił wszystko i popadał w długi. Teraz podpowiada jak podnieść się z takiego kryzysu i od czego zacząć.

Rozmowy na Rękawce

Rozmowy na Rękawce - najnowsze informacje