czwartek, 12 stycznia 2023 10:11

Córka prosi o pomoc w odnalezieniu matki! Ostatni raz była widziana na dworcu

Autor Patryk Trzaska
Córka prosi o pomoc w odnalezieniu matki! Ostatni raz była widziana na dworcu

Rodzina prosi o pomoc w odnalezieniu [...] z Gorlic. Kobieta wyjechała do Niemiec, aby zarobić i od tego czasu nie daje znaków życia. Każdy kto posiada informację o miejscu pobytu kobiety proszony jest o kontakt z Komedą Powiatową Policji w Gorlicach.

[AKTUALIZACJA]

Poszukiwana kobieta została odnaleziona

***

[...] w grudnia wyjechała do Niemiec w celach zarobkowych. Kobieta podjęła pracę w Friedbergu, jednak tylko na kilka dni. Od 17 grudnia ma wyłączony telefon.

Jak udało się dowiedzieć córce pochodzącej z Gorlic 51-latki, ta 20 grudnia została odwieziona na dworzec i miała wrócić do Polski. Nikt jednak nie wie co się stało z kobietą, ponieważ na dworcu ślad się urywa.

– Mama prawie w ogóle nie zna języka, więc na pewno komunikacja będzie utrudniona. Wierzę, że razem możemy wszystko i że mama się znajdzie cała i zdrowa. Tylko tego chcemy wraz z siostrą. W dniu wyjazdu mama była ubrana w czarną kurtkę, na nią miała założoną narzutkę szarą w białe kropki. Miała ubrane ciemne spodnie i nosiła charakterystyczną żółtą torebkę z wizerunkiem lwa. Bardzo Państwa proszę o pomoc w odnalezieniu mamy i udostępnianie posta. Im więcej ludzi dobrej woli, tym szybciej mama się odnajdzie – apeluje córka Justyna. –  napisała w mediach społecznościowych córka kobiety.

[...] pochodzi z Gorlic. Ma około 165 cm wzrostu, krępą budowę ciała, duże zielone oczy, krótkie włosy w kolorze miedzianym. Jeśli ktokolwiek posiada informację o zaginionej, proszony jest o kontakt z rodziną pod numerem telefonu: [...], albo z Komedą Powiatową Policji w Gorlicach.

Gorlice - najnowsze informacje

Rozrywka