poniedziałek, 10 sierpnia 2020 10:57

Dąbrowa Tarnowska: Startuje rekrutacja na warsztaty „Cyfrowy dom kultury”

Autor Aleksandra Tokarz
Dąbrowa Tarnowska: Startuje rekrutacja na warsztaty „Cyfrowy dom kultury”

Plastyka, taniec, muzyka, kulinaria. W Dąbrowskim Domu Kultury rusza rekrutacja na warsztaty on-line. Zarówno dzieci, dorośli, jak i seniorzy chęć udziału zgłosić mogą za pośrednictwem formularza Google.

Start warsztatów artystycznych prowadzonych online we wrześniu i październiku zaplanowano na 10 września. Rekrutacja odbędzie się w terminie od 5 do 29 sierpnia za pośrednictwem formularza Google. Będzie on dostępny w powyższym terminie na oficjalnym fanpage’u Dąbrowskiego Domu Kultury. Ilość miejsc jest ograniczona. Koordynator będzie weryfikował listy i potwierdzał ostateczną kwalifikację na podstawie podanego kontaktu (tel. lub e-mail).

Zajęcia odbywać się będą średnio raz w tygodniu. Czas ich trwania każdorazowo zależeć będzie od tematu i formy warsztatów. Nauczyciele i uczniowie będą korzystać z zapisu live lub nagrania. Materiał instruktażowy będzie umieszczany na platformie zoom, w niektórych przypadkach bezpośrednio na kanale Youtube z linkami dostępu i szczegółowymi informacjami o czasie emisji.

Warsztaty z założenia mają charakter interaktywny, co umożliwia kontakt uczniów z instruktorami w celu optymalizacji i efektywności wykonywania ćwiczeń.

Zajęcia prowadzone będą w następujących sektorach: plastyka, taniec, muzyka - gitara: dzieci  i młodzież, kulinaria - dorośli, preferencyjnie seniorzy.

Projekt realizowany jest w ramach programu "Kultura w sieci" i jest dofinansowany ze środków Narodowego Centrum Kultury w Warszawie.

info/foto Dąbrowski Dom Kultury

Dąbrowa Tarnowska - najnowsze informacje