niedziela, 15 marca 2020 12:56

Koronawirus. Kolejna sieć zamyka sklepy

Autor Mateusz Łysik
Koronawirus. Kolejna sieć zamyka sklepy

Od soboty zamknięte są galerie handlowe. Zakupy w nich można zrobić tylko w sklepach spożywczych, drogeriach i aptekach. Również IKEA zamknęła wszystkie 11 placówek w Polsce. Teraz na taki krok zdecydowała się sieć sklepów z elektroniką użytkową Media Markt.

„W trosce o bezpieczeństwo swoich Pracowników i Klientów, Zarząd MediaMarkt zdecydował o zamknięciu wszystkich 88. sklepów stacjonarnych naszej sieci w Polsce z dniem 14.03.2020 do odwołania. Dotyczy to zarówno sklepów znajdujących się w galeriach i centrach handlowych, jak i placówek wolnostojących.”

A co z towarem zamówionym z odbiorem osobistym w sklepie?

„Na bieżąco realizujemy złożone dotychczas zamówienia internetowe. Towary zamówione z odbiorem własnym w sklepie, zostaną dostarczone do domu Klienta. Pełna oferta MediaMarkt jest dostępna w sklepie internetowym mediamarkt.pl”

IKEA tylko online

Wcześniej IKEA zdecydowała się zamknąć markety. Od 14 marca do odwołania 11 stacjonarnych sklepów w Polsce będzie zamknięte. Zakupy będzie można zrobić wyłącznie przez stronę internetową z dostawą do domu.

Zobacz też:

Ikea zamyka wszystkie sklepy!
Sieć sklepów Ikea wydała dzisiaj rano komunikat, w którym informuje o zamknięciu wszystkich sklepów w Polsce w związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego. Sklepy będą zamknięte do odwołania. [/informacje/koronawirus]
koronawirus najnowsze informacje

Polska - najnowsze informacje