poniedziałek, 23 sierpnia 2021 06:10

Oto najprzystojniejszy mężczyzna na świecie! Tytuł Mister Supernational trafia do Peru

Autor Aleksandra Tokarz
Oto najprzystojniejszy mężczyzna na świecie! Tytuł Mister Supernational trafia do Peru

34 mężczyzn z różnych zakątków świata rywalizowało wczoraj w sądeckim Amfiteatrze Parku Strzeleckiego o tytuł Mister Supernational. Najprzystojniejszym mężczyzną na świecie okrzyknięty został Vargo Vargas z Peru. Reprezentującemu Polskę Danielowi Borzewskiemu nie udało się dostać do pierwszej dziesiątki.

Kandydaci do tytułu Mister Supernational 2021 walczyło nie tylko o miano najprzystojniejszego na świecie, ale także o nagrody o łącznej wartości 100 tys. złotych. Konkurs odbył się do tej pory cztery razy – za ten czas zyskał renomę i uchodzi obecnie za jeden z najważniejszych tego typu na świecie.

W tym roku Festiwal Piękna, w tym także wybory Mistera Supernational, odbyły się w Nowym Sączu. Tym samym impreza po kilku latach przerwy powróciła na Sądecczyznę. W miniony piątek na deskach Amfiteatru w Parku Strzeleckim rywalizowały kandydatki do tytułu Miss Polski 2021. Koronę zdobyła 24-letnia Agata Wdowiak z Łodzi. Więcej na ten temat TUTAJ.

W sobotę natomiast do rywalizacji stanęło 58 uczestniczek konkursu Miss Supernational. Tytuł zdobyła Miss Namibii Chanique Rabe, która przeszła tym samym do historii jako pierwsza Afrykanka, która została Miss Supernational po pokonaniu 57 piękności z różnych części świata. Więcej w artykule TUTAJ.

W niedzielę rywalizowali panowie. Na zgrupowaniu misterowie z 34 krajów świata brali udział w sesjach zdjęciach, uczyli się języka polskiego, poznawali Małopolskę, a także ćwiczyli układy choreograficzne. Polskę reprezentował Mister Polski 2019 – 25-letni Daniel Borzewski z Warszawy. Niestety, nie udało mu się dostać do najprzystojniejszej dziesiątki.

Tytuł Mister Supranational 2021 wywalczył reprezentujący Peru Varo Vargas. Tuż za nim uplasowali się: Abdel Kacem Tefridj z Togo (I Wicemister), Willliam Badell z Wenezueli (II Wicemister), Santosh Upadhyaya z Nepalu (III Wicemister) i Lucas Muñoz-Alonso z Hiszpanii (IV Wicemister).

Mister Supranational 2021 - Vargo Vargas (Peru) / fot. Mister Supernational
I Wicemister - Abdel Kacem Tefridj (Togo) / fot. Mister Supernational
II Wicemister - Willliam Badell (Wenezuela) / fot. Mister Supernational
III Wicemister - Santosh Upadhyaya (Nepal) / fot. Mister Supernational
IV Wicemister - Lucas Muñoz-Alonso (Hiszpania) / fot. Mister Supernational

fot. Facebook/Mister Supernational/Pawee Ventura

Europa i świat

Europa i świat - najnowsze informacje